Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt a barátommal és mindig is ő volt az aki annyira félt hogx el fog veszíteni hogy fiú létére még sírt is és ennek ellenére pont tegnap közölte velem hogy már nem szeret (üzenetben mert én most kórházban vagyok csípőprotézist kapam 17 éves vagyok és meglátogatni se látogatott meg egyszer sem oké megértem hogy nincs pénze de mamámék mondták hogy amíg nincs nála pénz addig kölcsönbe adnak neki de nem fogadta el..) ja és tegnapelőtt még azt írta hogy szeret és tegnap rákérdeztem hogy akkor hazudott e amikor ezt mondta és azt írta hogy nem meg ismerem annyira tudom hogy nem hazudna csak nem értem hogy miért pont most közli velem és mi a jóisten tőrtént egy nap alatt?? De egyébként amikor összejöttünk azóta tudtuk egymás jelszavát és ő ajänlotta fel az ővét és én is az enyémet erre két hónapja érdekes módon megváltoztatta és annyit mondott hogy azért mert mások se adják meg egymásnak a jelszavukat.. Oké sokan nem adják meg egymásnak de akiket én ismerek párokat azok tudják egymásét és nem változtatják meg csak úgy random szóval ez is furcsa volt.. Egyébként még írhatnák sokmindent. Az is szar hogy ezt senkinek nem tudom elmondani mert nincs senki akit érdekelne ezért is itt írom ezt le.. Én még nagyon szeretem és nagyin rossz érzés hogy pont ilyenkor és igy itthagyott :( komolyan ezt még a legrosszabb rémálmomban sem gondoltam hogy így fog itthagyni... És az a legszarabb hogy oke elhagyott de még csak feküdni tudok még el sem tudom terelni s gondolataimat hogy mondjuk tanulok vagy edzek vagy a barátnőimmel vagyok akik nem is igazi barátnők mivel csak suliba találkozok velük és kb csak ott beszélünk meg ők sem mondják el a gondjaikat akkor én sem fogom ott mondogatni a problémáimat... szóval tehetetlen vagyok nem tudom mit kezdjek :(

2015. márc. 1. 08:35
 1/3 bandi6891 ***** válasza:

Bár sok mindent elmondtál,de egyszerű a lényeg.

Bármilyen nehéz és bármilyen sokáig is fog tartani muszáj túltenned magad a veszteségen,én aki hónapokig kínlódtam egy ilyen miatt csak azt tudom mondani túl fogod élni.


Szerintem írj ide pár embernek,vannak fiatalok,idősebbek,talán átmenetileg segít.Kibeszélni a gondod.

2015. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj szegénykém! :( Hát szerintem egyszerűbb lesz kiszeretned belőle, mint hinnéd... Csak sokszor gondolj arra, hogy normális, szerető pasi nem hagy el egyik napról a másikra, nem változik meg a viselkedése egyik napról a másikra és főleg nem hagy ott egy betegség, műtét, stb. közepén! Gondolj arra, hogy egy f..z és annyit sem ér, hogy megkönnyezd!

Tudom, hogy most fáj, de nem érdemelt meg téged és odakint vár rád egy másik pasi, aki normális! :)

Végezetül írhatsz nekem privátban, ha gondolod és beszélgetnél valakivel! Jobbulást! :)

2015. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle, kérdező. Az ilyen fszfejekből lesznek, akik elhagyják a terhes feleségüket, csak mert ők meggondolták magukat.
2015. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!