Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, ha én még szeretem őt?

Figyelt kérdés

Röviden, kilépett az életemből. Amióta külföldre ment éreztem, hogy megváltozott, amúgy előtte sem tudtunk együtt élni, fiatal huszonévesek vagyok, én még be sem töltöttem a 20-at, szóval ez a suli miatt is volt, távolabb is lakunk egymástól.

Tudom, hogy szeret, ez nem is erről szól, nem bántottuk sem meg egymást, nem csalt meg, csupán olyannyira megváltozott, durvább lett, hogy egyszerűen a saját érdekében és az enyémben el hagyott.

Én ezt nem tudom megérteni, sem elfogadni.

Hogyan tegyem túl magam rajta, ha még szeretem?!

Alig nézett rám, sírtam, meghatotta, viszont hozzám sem ért, azt vártam majd átölel és vissza tér minden a régibe, de nem így lett.

Hazajöttem, csak bámulom a padlót, már sírni sem tudok, ha létezik ilyen.

Mintha kitépte volna a szívemet.Azt mondta így már nem boldog, és nem akarja az én életem is tönkretenni, mert már látom én is rajta, lelkileg és mentálisan teljesen tönkrement, le is fogyott az idegességtől.


Mit csináljak, én ezt nem tudom elfogadni.

Legszívesebben már fölhívtam volna, írtam volna neki, de minek untassam?! Hogyan kezeljem? Hiányzik és én segíteni akarok neki.



2016. jún. 1. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért hagyott el mert durvább lett? Hát ez jó kifogás. Emiatt nem szokás elhagyni a másikat ha még szeret.
2016. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!