Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kerdesem hogy nyissak az exem fele aki megcsalt de meg mindig szeretem vagy lepjek tul rajta es felejtsen el?

Figyelt kérdés

A rovid tortenet : volt egy baratom akivel negy honapig voltunk egyutt de valami tortent bennem es szakitottam vele..a fiu hetekig konyorgott de tul makacs voltam es nem engedtem..esezk utan kiderult hogy meg csalt majd en meg szakitottam vele minden kapcsolatot nem beszeltem vele sehol meg eliben is kerultem a tekintetet. Ez nar ket honapja volt es tart. De ezek utan meg mindig nagyon szeretem es nincs perc hogy ne

gondolnek ra..hianyzik mindene..az illata a keze az

erintese..mindene.. sokan mondjak hogy aki egyszer felre lep az meg teszi maskor is. De en mar ugy vagyok vele hogy nem erdekel csak legyen at enyem ujbol. Kerlek segitsetek ha tudtok..elore is koszonom :)



2014. nov. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy,Még hiszel a mesékben?

Szepen felejtsd el,4hónap az semmi

2014. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bad G-Sus ***** válasza:
buta vagy,nagyon :)
2014. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Buta vagy, tipikus ostoba lány/nő, akinek semmi nem számít csak egy pasi "legyen az övé"......a tudat, de közben meg megcsal, az már az élet.

Amúgy nagy lehetett a szerelem ha röpke 4 hónapot nem bírt ki másik punci nélkül, hosszú távon szerinted mi lesz?

Gondolkozz már, bár nincs mivel úgy látom......fogadd vissza, igazad van, aztán meg tűrjed ahogy másokkal kefél, de jó is az :)

Jah, és majd gondolj arra amikor téged simogat hogy azelőtt pár órával ugyanezt vagy többet is csinált egy másik lánnyal......de buta vagy, te jó ég.

2014. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kidobtad egy játékod és most hiányzik... Nyugi, ha gáz lesza szüleid biztos vesznek neked másikat...
2014. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szakitottam vele..a fiu hetekig konyorgott de tul makacs voltam es nem engedtem" Ekkor volt más lánnyal? Mert akkor az nem megcsalás,nem is voltatok együtt.

Ha nem,akkor felejtsd el,nincs szükséged ilyen srácra!

2014. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es igen hiszek az igaz szerelemben mert biztos hogy letezik csak lehet higy ti meg nem talaltatok meg vagy volt mar par rossz elmenyetek ezzel kapcsolatban ;) de attol meg nem kell mastol elvenni ezt az oromot..es igen tudom hogy meg csalt es valoszinuleg ha ujbol osszejonnenk megint megtenne de az lehet az en hibam es nem az ove ..mert nem figyelek oda ra elegge. :)
2014. nov. 18. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek tetted fel a kérdést, ha úgysem érdekelnek a válaszok? :)
2014. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!