Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar tőlem az ex-csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az ex-csajom?

Figyelt kérdés

Egy évig együtt voltunk aztán ő szakított velem. Később lett valakije de annak 3 hét alatt vége lett (nem tudom miért). találkoztunk azóta és azt mondta h találkozgatni szeretne velem barátilag! és beszélgetni. engem meglepett a dolog.


25/f ő 22 éves



2016. jún. 16. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem barátilag akar talizni csak azt mondja
2016. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy összejöjj vele ezek után.
2016. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen képmutató férget korhadt faággal se piszkálnám meg soha többé, aki jódolgában szakít. DE minden rosszban van valami jó, legalább nem csalt meg.
2016. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert jobban bejössz neki.. de ha egyszer elment, megint el fog, érdemes szexre megtartani, legyen valami haszna :)
2016. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne találkozz vele. Úgy gondolja, mivel ő dobott, te még érezhetsz valamit és szórakozhat veled. Te mit csinálnál szíved szerint?
2016. jún. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, csak engem a pasim dobott ki. Téged szeret de ha azt mondaná hogy szerelmes beléd és randizzatok valószínű hogy nem mennél bele ezért fogalmazott így..a másik kapcsolatról meg annyit hogy 1szer majdnem félreléptem (de csak féltékennyé akartam tenni a pasim mert leszart több hete) de azt mondta az exem akkor hogy majd ha ő nem lesz akkor próbálkozzak másnál mert erre féltékenyek tudnak lenni nagyon hiába ex.
2016. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!