Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátnőm az exem miatt, pedig semmi sem történt, csak félreérthető volt a helyzet és a csajom ránk nyitott. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom moziba ment a barátnőivel, úgyhogy én is elmentem a haverokkal, és megittunk néhány pohár sört. Minden jó volt, amíg véletenül össze nem futottam az exemmel. Szó szerint. Nem figyeltünk oda, és összeütköztünk, ő meg magára öntötte a piát, ami a kezében volt, plusz az én söröm maradéka is rajta landolt, szóval totál elázott a csaj. Arról már nem is beszélek, hogy fehér póló volt rajta... Elkezdett sírni, hogy tönkrement a ruhája, és hogy fog így hazamenni, mindenki őt fogja bámulni a buszon, stb, és mivel tulajdonképpen félig-meddig én okoztam a balesetet, meg kb 2 utcára laktam onnan, mondtam neki, hogy akkor gyorsan felugrom és adok neki egy pólót kölcsönbe a barátnőm cuccai közül, aztán majd valamikor visszaadja nekünk. Elmentünk hozzám, kerestem neki pólót, odaadtam neki, mondtam, hogy vegye át nyugodtan, addig én megvárom odakint, aztán én ki is mentem a konyhába.

Közben viszont hazaért a barátnőm a moziból, benyitott a szobánkba, hogy lepakolja a táskáját és ott találta a szoba közepén az exemet egy szál melltartóban.


Állatira kiakadt, ordibált velünk, azt se hallgatta végig, hogy mi történt. Állítása szerint a helyzet teljesen egyértelmű volt, és ezen nincs mit megmagyarázni. Mit csináljak?? Nem hallgat se rám, se az exemre, szerinte hazudunk és meg van róla győződve, hogy viszonyom van az excsajommal... Ami persze érthető, de emiatt a hülye félreértés miatt nem akarom őt elveszíteni, nagyon szeretem és szeretném, ha megbocsátana. Vagy legalább meghallgatna... Azóta nem veszi fel nekem a telefont, kinyomja. Az sms-ekre és a hangposta üzenetekre nem válaszol. Facebookon letiltott.


Mit tanácsoltok?? :S :(



2013. ápr. 21. 14:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a sztori igaz akkor eszméletlen szerencsemalac vagy! Mit tegyél, hát kapálózz ezerrel, ha meg akarod tartani a párod. De esélyed nem sok van szerintem.
2013. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Várd meg hogy lehiggadjon, 2-3 nap, utána keresd majd személyesen. Virágot meg egyéb ajándékot ne vigyél, mert akkor elismered hogy "megcsaltad"
2013. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem volt ott olyan haverod a balesetnél akinek hinne a szavába a csajod akkor csúnyán beszívtad. Ez egy nagyon kis esélyű baleset persze hogy nem hiszi el hiába volt esetleg igaz :S
2013. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
küldd el privibe a nevét a fbjét,és lemásolom neki,ha akarod.és ha tényleg igaza za amit most mondtál.
2013. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
12%
Menj vissza az exhez. Ez egy filmbe illő jelenet volt, és mellesleg szerintem még nem aludt ki a láng köztetek.
2013. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem megérdemled.A mostani barátnőd cuccát adnád rá a régire?Elég gáz...
2013. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
64%
Abba nem is gondol bele a párod, hogyha valami történt volna köztetek, miért nem voltál te is a szobában a csajjal? Mindenesetre macerás helyzet, a legjobbakat kívánom:)!
2013. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%

"Ami persze érthető, de emiatt a hülye félreértés miatt nem akarom őt elveszíteni, nagyon szeretem és szeretném, ha megbocsátana."

Hát ez hihetetlen. Mit bocsátana meg?! Mondjuk amiatt én már alapból kidobnálak a csaj helyében, hogy ilyen jut az eszedbe, hogy megkérdezés nélkül odaadod másnak az Ő ruháit.

2013. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd rá az exedet, hogy beszéljen a barátnőddel, bár így sem biztos a siker. Ezt nevezik fatális véletlennek.
2013. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Vagy hívd fel valaki más telójáról, hogy ne tudja kinyomni, mert nem tudja, hogy te vagy az.
2013. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!