Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy szakitottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy szakitottatok és nagyjából 1 év múlva kezdtétek újra?

Figyelt kérdés

Működött ezúttal?


29/N



2016. jún. 25. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
10 hónappal a szakítás után konkrétan.El telt azóta 10 év,férjem már,gyerekünk is van.
2016. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lenne pár kérdésem ha nem baj. Közben beszéltetek egymással? Valamelyikotoknek volt valakije? Miért lett vége? Köszönöm, ha válaszolsz! :)
2016. jún. 25. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ! Lenne pár kérdésem ha nem baj. Közben beszéltetek egymással? Valamelyikotoknek volt valakije? Miért lett vége? Köszönöm, ha válaszolsz! :)



Ő akart szakítani,mert elmondása alapján nem akart megcsalni,de még élni akart.A sors fintora,hogy neki ez idő alatt nem volt kapcsolata,nekem igen.Nem beszéltünk,és ő keresett meg.Belementem,lesz ami lesz alapon,és nem bántam meg :) veled mi a helyzet?

2016. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi 13 hónapja szakítottunk, az ő döntése volt, meggondolatlannak tűnt. Végülis vége lett, egy pár hónapig még beszéltünk, aztán lett barátnője. Vele 7 hónapja van együtt, de a szakításuk csak rajtam múlik... Akkor 1 éve úgy érezte nem szerelmes, viszont azóta a mostani kapcsolata hatására belátta, hogy mindennél többet ért, hogy a kapcsolatunk olyan jól működött és az érzései is tisztázódtak irántam. Azt mondja régóta gondolja, érzi ezt, de eddig nem mert megkeresni. Én tovább léptem, de még érzek iránta. Talán lesz ami lesz alapon megpróbálhatnám én is... Ő 30 én 29 éves vagyok.
2016. jún. 26. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a férfi szakít abból még lehet újra kapcsolat,de ha a nő szakít én azt elképzelhetetlennek tartom,hogy újra meggondolja magát.(F)
2016. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!