Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy balhé (ka) t generáltatok addig, míg a másik ki nem mondja a szakítást?

Figyelt kérdés
És tulajdonképpen nem ti szakítotok? (Bocsánat, hogy ötleteket adok a rosszfiúknak/"rosszlányoknak")

2016. máj. 14. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

"balhé (ka) t generáltatok addig, míg a másik ki nem mondja a szakítást"

Remélem ezt nem gondoltad komolyan, ez durva manipuláció, normális ember ilyet nem csinál.

2016. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez nem ötlet hanem baromi gázos lelkificam. miért nem vagy képes valakivel közölni akivel megosztod az ágyadat, az asztalodat, a napjaidat, hogy vége.
2016. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Nőknél bevett szokás, 1. nehogy ők legyenek okolva, 2. ne sérüljön az érzékeny lelkük, ha őket küldi el a hím.
2016. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Ipkisz Lábbal értek egyet tipikus női mentalitás.
2016. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Pasik is csinálják ezt. Bár ott inkább az eltűnős "szakítás" a jellemző.
2016. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem egyik barátnőm ilyenekkel elérte,hogy szakítsak vele.Viszont miután dobtam nem bírta elviselni hogy nem ős szakított.Nem hagyott békén,állandóan zaklatott egy ideig.Nem tudom lehet csak azért akart visszakapni,mert rájött még is jobb lenne önbizalmának még is ha ő dobna. Ez már szerencsére nem derült ki.Amúgy is utálom az ilyen játszmákat.
2016. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Csináltam ilyet egyszer egy elég rövid kapcsolat elején. Nem vagyok rá büszke. Összejöttünk egy nyári kalandból adódóan, de hamar rájöttem, hogy nem illünk egymáshoz. Annyira kis kedves srác volt, nem akartam összetörni, ezért kiprovokáltam, hogy neki legyen elege belőlem. Sose értem rá, mikor felajánlotta, hogy találkozzunk, ha pedig mégis belementem, abszolút érdektelenül viselkedtem. Kb 1 hónap után mondta azt, hogy "ne haragdudj, de ennek így semmi értelme.."
2016. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ki akarok szállni egy kapsolatból megtisztelem annyival a másikat, hogy ezt közlöm vele és nem őt veszem rá gyerekes játszmákkal, hogy véget vessen a kapcsolatnak.
2016. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Összejöttünk egy nyári kalandból adódóan, de hamar rájöttem, hogy nem illünk egymáshoz. Annyira kis kedves srác volt, nem akartam összetörni, ezért kiprovokáltam, hogy neki legyen elege belőlem. Sose értem rá, mikor felajánlotta, hogy találkozzunk, ha pedig mégis belementem, abszolút érdektelenül viselkedtem. Kb 1 hónap után mondta azt, hogy "ne haragdudj, de ennek így semmi értelme..""


És ezzel mnden valószínûséggel sokkal nagyobb sebeket okoztál neki, és sokkal jobban megkínoztad, mintha csak ôszinte lettél volna vele.

Gratula hozzá.

2016. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Oké, hogy 23 évesen nézek meséket meg olvasok képregényeket, de azért ennyire nem vagyok gyerekes.
2016. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!