Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy pszichológus mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus mennyi idő alatt segítene és milyen sűrűn kell hozzá járni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy romokban érzem az életem.A párkapcsolatom volt az egyetlen dolog aminek örültem,de ennek is vége,mert még sem az volt,ami 100%-ban boldoggá tett volna. Legalábbis most így érzem.

Voltak pillanatok,amikor felhőtlenül boldog voltam,imádtam őt,de váltakozott azzal,hogy valahogy mégsem az igazi, nem is erre vágyom, abszolút külsőre nem az a pasi,akiért oda vagyok és a szexuális életünkre is kihatott. Én már költöztem volna vele,ő nem. Aztán már én sem akartam a végén. Ezek a hangulatingadozásaim veszekedésekbe fordultak. Nem éreztem magam nőként, nem tudtam rá férfiként felnézni.Csak vegetáltunk egymás mellett közös célok nélkül. Elegem lett abból,hogy nem éreztem azt,hogy egy férfi van mellettem és szakítottam,de úgy érzem hiba volt. Már amúgy sem beszél velem, plusz ami vitákat megéltünk nem hiszem,hogy még egy újrakezdést kibírnánk. Akartam,hogy kűzdjön értem. Hogy észrevegye azt,hogy sokmindent megtettem érte és egy kapcsolat két emberről szól,hogy néha feláldozzuk magunkat a másikért,amit én is megtettem érte,csak fordítva nem.

Tudom,hogy szeret,de nem annyira,hogy bármit megtegyen értem. Sokszor hajtogatta,ha nem jó vele,hagyjam ott. Nem igazán engedett a saját akaratából..

Tudom,hogy legjobb a továbblépés, és szeretnék is,csak annyira bűntudatot érzek. Úgy érzem,hogy elárultam,megbántottam és nem adtam esélyt ennek a dolognak. Holott 1 évet vártunk arra,hogy változás legyen. Hogy várnom kellett volna,hátha magától rájött volna. Hogy megpróbálni megbeszélni megint,nem véget vetni. De a másik pillanatban meg látom az esélyt arra,hogy valakivel boldogabb legyek,tervezem az új életem. Nehéz ezeket a vegyes érzelmeket kezelni.

Az előző kapcsolatomból is évekig telt,mire ki tudtam lábalni,azt való igaz,hogy tényleg csak én rontottam el. De úgy érzem,hogy ezt is.Sokmindent máshogy csinálnék.Félek a szingliségtől,félek egyedül lenni,mert barátom is kevés van,ők is kapcsolatban.Egyedül kell megkűzdenem vele,de itt a nyár,egyedül maradatam, és nem megy,nem érzem az erőt hozzá.

Egy pszichológus mennyi idő alatt tudna helyre rakni?


2016. jún. 27. 19:57
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
Egy jó kapcsolatot sokkal melósabb fenntartani, mint egyedül lenni.
2016. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

évekig is tarthat a terápia, nincs minőségkontroll, a legtöbb pszichológus másfél, két évig is elhúzza, fizetheted a vaskos óradíjakat, 4000/óra a minimum, átlagban 6-8 ezret kérnek el.

aztán lehet, h. másképp is talpra tudnál állni.

barátok, család, vallás, egy új hobbi, munka, sok minden segíthet.

2016. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!