Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni a szakítást? Nekem miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Januárban szakított velem a barátom, minden szó nélkül, egyik napról a másikra eltűnt. A keresésekre sem reagált, sosem tudtuk megbeszélni. A szakítás 1-2 napig megsirattam és igyekeztem tovább lépni, nem zuhanhattam össze. Néha még most is pokolian hiányzik, el tudnám sírni magam ha pl olyan helyen járok, ahol sokat voltunk ketten. Mikor fogom elfelejteni? :(

2016. júl. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy szakítottatok, egy szó nélkül lelépett?

Nem kerested otthon, vagy nem akartad, vagy elköltözött? Akkor csak nem voltatok olyan régóta együtt, ha még nem volt cuccotok egymásnál, ha meg volt, akkor azt nem vitte el? Ha elvitte, akkor mit mondott, hogy mit csinál?

2016. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok alkohollal és gyógykúrással sikerült, pár év alatt.
2016. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt nálam cucca, azt még mondta hogy nem akarja elvinni, kerestem, de sehol semmilyen keresésre nem válaszolt.
2016. júl. 8. 15:20
 4/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Most egy idézet jutott Rólad eszembe:“ Amit nem fejeznek be megfelelő helyen és időben,az örök időkre befejezetlen marad.“

Tehát könnyebb lenne lezárnod,ha legalább az okát tudnád. Így benned van az érzés,hogy nincs pont a végén,mégis tudod,hogy vége.

Nagyon sajnâlom,ami Veled történt,azt n tudom,mikor felejted el,DE: Szerinted megérdemli-e,hogy bânkódj miatta,mikor szô nélkül eldobott,mint egy mosogatórongyot?

Ha a lelked nem nyugszik,keresd meg személyesen. Mutasd magad erősnek és mondd meg neki,hogy tartozik magânak és Neked is,hogy elmondja az igazat,csak azért,hogy le tudd zárni...

2016. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*És Neked is annyival...
2016. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!