Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt az a tett (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a tett (vagy tettsorozat) aminek kovetkezteben veglegesen kiabrandultal a parodbol?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sorozat...amikor minden kis sz.rsàgra pontosan emlékszik, akàr 10 év tàvlatàbol is. S minden vita alkalmàval az orrom alà dorgolte. Igy nem lehet élni. El is vàltunk.
2016. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Amikor szükségem volt rá... Cserben hagyott...
2016. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Fogadjam el, hogy extra sértődékeny, majd változtat, fogadjam el, hogy dührohamai vannak (nem (csak) rám), majd változtat, fogadjam el, hogy morgós, hisztis (azon például, hogy egy madarat a tó partján nem tudott lefotózni), majd változtat. Tegyek gesztusokat, tudjam, mire van szüksége, dicsérjem, ha valamin változtat. Ha örül valaminek, mutassak lelkesedést, kérdezősködjek, ha bánatos, mutassak megértést.

Közben ő morgott és morgott és morgott, amikor örömöm volt, nem figyelt rám és/vagy nem értett meg, amikor bánatom volt, a végefelé már alig dicsért, akkor is általános közhellyel. Nem volt türelmes, ha én voltam nyűgös...


Mindig mindenhova menni akart, akkor is, ha félhulla voltam. Azután arcvágásokkal, de kompromisszumot kötött (pl közelebbre mentünk), és utána többször (!) is hallgathattam a szemrehányását.

Lényegében hétvégente az volt, amit ő akart. Nagyobb lélegzetvételű programok terén az volt, amit ő akart és úgy, ahogy ő akarta.


Ami meg kisebb gond, ha a fentiek nincsenek, előbb-utóbb ezek lettek volna megoldandó problémák (ezek talán orvosolhatóak lettek volna önmagukban):

Túlgondoskodó volt vagy hogy mondjam, kvázi úgy állt hozzá sok dologhoz, hogy mivel nő vagyok, biztos nem értek hozzá/ nem tudom megcsinálni. Túl segítőkész volt, többször magyarázta el a dolgokat, elmagyarázott olyasmit, amit értek, kioktatott többször akár olyan házimunkákkal kapcsolatban, ami ad1 női, ad2 én értek hozzá jobban, mert otthon tanultam, csinálom, ő sz>rik bele. De például lassan vágtam a sárgarépát, ő "kioktatott", hogyan csináljam, majd ki akarta venni a kezemből.

Nem tudom, ezekből a sorokból átjön-e, de gyengének, h.lyének nézett, mert nő vagyok... még effektíve a főzésnél is (tudom, férfiak is szoktak, Ő NEM!!)

Ő bagoly típusú volt, de az igazi, 2-4 között fekvő, 11-12 között kelő bagoly. Én pedig a kettő között, de ha választani kell, inkább pacsirta! Persze mindig ő "győzött", nála aludtam egész napos program után, majd még főzzünk (=én főzzek, ő nem tud segíteni, de le is ült elfoglalni magát :D akár oda is hívogatott vmit megnézni közben), még nézzünk videókat, még legyen ez-az.... feküdtünk éjfél után, én szinte rosszul voltam a fáradtságtól. (Mindjárt fekszünk, Kicsim, csak még ez, csak még az)

Ő félévente takarított, nekem azért ez ritka... Már piszkált is, hogy túl sokat takarítok (2-3 hetente pedig, szégyellem is!), majd nem lesz időnk egymásra... :D Ő nem fog ennyit takarítani, ha együtt élünk.

2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

állandó hisztis hangnem, negatív hozzáállás, soha nem támogatott...


23F

2016. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3 Voltam.

Ez egy tettsorozat amúgy ugyebár.

Próbáltam olyan sorrendben leírni, amilyen sorrendben rosszabbodtak a dolgok, előjöttek, zavaróbbá váltak, rosszabb helyzetben jöttek elő a hibák.

2016. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tett:

Megkuratta magát a saját lakásunkban

a saját ágyunkon,

aztán 8 hónapos terhesen még mindig ott

rohangált mellettem mert az alkalmi kanja

lelépett.

8 hónap után sikerült megszabadulnom tőle.


Tettek:

Ehez kevés a karakter! 😂

2016. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor elmondta, hogy szeret, de egy távolsági kapcsolatban neki több "ezmegaz" kéne és nyitott kapcsolatot javasolt. Erre mondtam neki nem tudnék ugyanúgy nézni rá. Megígérte, nem csinál semmi olyat. De később megtudtam nem egy alkalommal majdnem megszegte ezt.

Ez olyan bizalmatlanságot keltett bennem, hogy 0-24 féltékeny voltam. És végül emiatt szakított velem.

2016. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!