Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok! Veletek történ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Veletek történ már ilyen, illetve tett valaki ilyet veletek vagy esetleg ti valakivel? Mi változik meg ilyenkor az emberben? Csak hazugság volt minden?

Figyelt kérdés
Semmi ráutaló jel nem volt, egy héttel a szakítás előtt, egy nagyon jó napot töltöttünk együtt, és azt mondta nekem, hogy több időt szeretne vele tölteni. Aztán a hét közepén volt egy kis vita, ami megoldódott, de úgy volt hogy majd személyesen megbeszéljük. A srác haza utazott a hétvégére, még akkor sem volt semmi, annyira jól elbeszélgettünk, és úgy volt h ha hazaér vasárnap átmegyek és ott alszom nála. Csak, hogy vasárnap már nem akart nagyon kommunikálni, hétfőn sem, hívtam semmi, majd facebookon szakított velem, pedig kértem, hogy találkozzunk, mert nem jó ez így, de ő elintézte ennyivel...

2015. nov. 11. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje voltatok együtt? Mennyi idősek vagytok?
2015. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1,5 hónap, mindketten 22 évesek vagyunk
2015. nov. 11. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Buktad. Ne is törődj vele, 1,5 hónap egyébként is bakfitty.
2015. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, három éves kapcsolatot zárt le így az exem. :) Mondanom sem kell, mennyire jól esett... Nem tudom, hány éves, az enyém 20 felett volt ilyen gerinces. :D Kezdetben baromira fájt, de idővel rájöttem, hogy ezzel csak jót tett nekem, mert én nem tudtam volna elhagyni, annyira szerettem, de mindhiába, ha ő nem szeret viszont, márpedig ha szeretett volna, nem így oldotta volna meg a problémát... Azóta természetesen találtam sokkal jobb párt magamnak. :)

Kitartás, idővel jobb lesz!

2015. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na jó, de mitől változik meg egy ember egyik pillanatról a másikra?
2015. nov. 12. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt, csak az én esetemben a lány szakított... Egy héttel előtte még jól megvoltunk, aztán elutazott, és szinte nem is akart már beszélni velem. Ha felhívtam akkor is alig mondott valamit. 2 nap múlva pedig FB-on megírta hogy vége.

Engem is érdekelne, hogy mi az ami miatt így megváltozhat valaki, vagy csak hazugság volt az egész?

2015. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én voltam aki SZERINTE így szakított.

Nézzük: a kapcsolatunkban elejétől a végéig voltak vitáink. Ha volt problémám és elmondtam neki, azt a választ kaptam rá hogy: "befejezted?", "ez csak hiszti"...problémáim nagyrészt abból adódtak, hogy nem jártunk el sehová és az együtt töltött idő is tévé nézésből állt, meg hogy az én szüleimmel csináltunk valamit. Volt egy konkrét eset, amikor bennem végleg elszakadt valami, másfél hónap múlva "minden előjel nélkül" kidobtam. Ő a mai napig nem érti miért történt ez. Megmondom miért. Azért mert egyetlen egyszer sem mozgatta füle botját sem amikor mondtam neki valamit, cserébe elvárta hogy legyen körbeugrálva, a problémáim nem hogy megoldva nem lettek, de el sem jutottak az agyáig.

Amikor kérdeztem tőle szakításkor, hogy nem tűnt fel hogy furcsa vagyok mostanában? Azt válaszolta, hogy "de, de azt hittem majd elmúlik".... hát elmúlt.


Persze nem mondom hogy ebből te bármilyen következtetést le lehet vonni, de lehetséges hogy ilyen esetekben:

a) van valakije

b) nem mondta el mi a baja és elege lett

c) mondta ő, de nem minek...


Üdv, 26/N

2015. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

végülis kiderült mi volt a baj, mégpedig az, hogy lett valakije, igaz nem fiú, hanem egy másik lány... :)

2015. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha baja volt mièrt nem mondtan meg nekem, így beszèltük meg h elmondjuk ha vmi baj van, de túl suttyó volt hozzá. Ja azóta összejött a volt csajával .. :D èljen soká!!
2016. febr. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!