Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » (Kétségbeesett) Meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Kétségbeesett) Meglehet menteni egy három éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon összeillettünk és mindketten készen álltunk arra, hogy a jövőben akár összekössük az életünket és gyereket vállaljunk stb. Viszont rengeteg megpróbáltatásba ütköztünk amit a külvilágból kaptunk és sokat is veszekedtünk. Továbbra sem bírunk megválni egymástól a szakítás után sem, mert már nem volt ugyanolyan. Már két hónapja történt, hogy szakítottunk ,de még mindig úgy érzem, hogy olyan jó vele és talán lehetne ez még jó, még mindig csak ő hozzá van kedvem, nem akarok mást. A kérdésem az lenne, hogy miért érzem ezt? Megszokásból jó nekem? Félek, hogy nem találok hozzá hasonlót? Ha pedig nem erről van szó, hanem tényleg jogosan érzem/ érezzük úgy, hogy van bennünk valami több, és nem szabadna ezt veszni hagyni, akkor most a szakítás után , hogyan viselkedjünk egymással, ha úgy döntünk hogy folytatjuk? Hiszen két hónap is sok idő, most tegyünk úgy mintha mi sem történt volna és folytassuk úgy a kapcsolatunkat egy kicsit lazábban mint előtte? Visszajöhet a szerelem ? Mi az ami segít belobbantani a lángot? Nagyon szeretnénk ha működne , de tanácstalanok vagyunk, hogy ezt hogyan kell csinálni újra. És ezért vagyunk bizonytalanok. De én úgy érzem, hogy csak bele kellene vágni , mindent félretéve és a legjobbat kihozni. Szerintetek? Tapasztalatok? Örök hálám a jó tanácsokért!
2016. júl. 17. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Engedd el inkább. Én egy 3.5 évet még 1.5 év ilyen se vede-se nélküle állapottal toldottam meg, amikor nem voltunk már egy pár, de mégsem voltunk külön.


Hiba volt, a végén örökre szétmentünk, nem is beszélünk azóta, de 1.5 év gyakorlatilag elveszett az életemből, mert egy már nem működő kapcsolatra öltem a figyelmem, az energiám, ahelyett, hogy magamra áldoztam volna, hogy talpra álljak, és keressek egy új kapcsolatot.


Most ugyanott tartok, ahol kb akkor kellett volna, magammal végre rendben vagyok, keresem a kapcsolatot, de felesleges volt ebbe a 1.5 év nyűglődést belerakni

2016. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, jó volt a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk. A sok veszekedés az később is maradna szerintem. Egyszer elengedek valakit problémák végett, akkor pontot teszek rá. Egyre több tüske, amit lehet egy újabb vitánál a másik fejéhez vágnál.
2016. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A veszekedést kiváltó okok már elmúltak, így aztán sokkal békésebben tudnánk folytatni, csak ott van az a " HA " , menne vagy nem. Miből lehet azt tudni, hogy van még értelme és nem csak azért akarunk már együtt lenni mert 3 évig egymás élete részei voltunk? Mert tényleg úgy vagyok vele , hogyha menne, akkor menjen
2016. júl. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!