Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát? Tanácsra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Szakítottam egy pasival, de csak mert bizalmatlan vagyok és nem voltam biztos abban, hogy mit érzek iránta. Hiányzik nagyon, de 5 napja nem írtam neki semmit se és leszedtem faceről. Tudom, ez gyerekes. Mi tévő legyek? Persze, azóta ő se ír.

2016. júl. 21. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát írj neki. Tanácstalan voltál az érzéseiddel kapcsolatban most 5 napja nem kerestétek egymást és hiányzik. Én ebből azt szűröm le, hogy vannak érzéseid iránta, de ezt neked kell tudnod. Ha úgy érzed hiányzik én szerintem tudasd vele.
2016. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fontos lennel a pasinak irna,es keresne.. a face.n kivul van mas modja is.. regem internet se volt!
2016. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulj belöle!
2016. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hisztis liba vagy, jobban jár, ha nem keres.
2016. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, neked mi a bajod?
2016. júl. 21. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ne viselkedj gyerekesen és tanulj meg bízni. Meg kommunikálni, meg problémákat megoldani. Aztán póbálkozz újra.
2016. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. A világon semmi bajom. Neked van bajod, már leírtam, hogy micsoda :) Kidobod, letiltod a facen, aztán nyafogsz, hogy nem ír. Én sem írnék neked ezek után.


Gondolom, a faszi már felismerte, hogy csak szívatod, és nem kér belőled. Így jártál. Legközelebb, ha kell valaki, szeresd bogaram, ne szívasd.


Láttam már ilyet. A pasi oda meg vissza volt egy libáért, aki szívatta, folyton veszekedett vele, de hát a srác szerelmes volt. Aztán a nő egyszer megint elkezdett veszekedni, szakítani, a srác meg azt mondta: OK. És megvilágosodott: nem kell neki többé ez a hisztis luvnya, aki csak szívatja. Aztán persze a kiscsaj próbálta visszakönyörögni magát, nagyon ette a fene, de már hiába. A srác szeméről elszállt a köd, és nem érdekelte többé a nő. Na, ez esett most meg veled is, ha minden jól megy. És meg is érdemelted. Becsüld meg legközelebb azt, aki szeret - ennyi a tanácsom.

2016. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ítélkeznék a helyedben látatlanban, fél információk alapján, de ahogy gondolod. Egyébként te biztos sosem tévedtél... És mindig szerelemből voltál valakivel és sose bántottál még mást. És persze mindig biztos voltál az érzéseidben.
2016. júl. 21. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Ide tudsz írogatni, de letörne a kezed, ha a pasinak írnál? Ha tudod, mit akarsz, akkor közöld vele, ha meg nem tudod, akkor hagyd békén a szerencsétlent. Minek szívatod a hisztiddel?

Persze, voltam bizonytalan már én is, de kerekperec elmondtam, mi a bajom, és nem szakítottam, tiltogattam le meg kerültem napokig. Hanem beszéltem vele. És lett valami, ez vagy az.

Azzal, hogy kreálod a problémát a semmiből, megoldódni nem fog. Ha kell, írj neki, ha nem kell, hagyd a fenébe. Mindkettőtöknek jobb lesz.

2016. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!