Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni örökre, akit mindennél jobban szeretsz?

Figyelt kérdés

Végeztünk, nem akar keresni többet. Nagyon durván kivagyok. Senkivel nem akarok beszélni, minden családtagot, barátot elutasítok, csak rá tudok gondolni, nem haladok semmivel egész nap. Úgy érzem, nem tudom kontrollálni az életem, és félek, hogy nagyon rossz vége lesz, még soha nem voltam ennyire kiborulva.

Hogyan tereljem el a gondolataim, nektek mi vált be? Nagyon kérlek segítsetek! :(



2016. júl. 27. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az idő tud rá megoldást... Saját tapasztalat 4 év kellet hozzá hogy ha találkozom vele akkor ne dobbanjon meg a szívem..
2016. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Néha, amikor a kis világom annyira beszűkül, hogy senki és semmi nem érdekel már, akkor kénytelen vagyok azt erőszakkal, kitágítani, és rájönni, hogy az én érzelmi nyüszögésem mennyire szánalmas ahhoz képest, hogy Thaiföldön egy 8 éves kislány "tartja el" a nagyszüleit, mert az anyja lelépett, szüleire hagyva a kölköt, a nagyszülők pedig rokkantak, így az a kicsi mindent helyettük végez el és még iskolába is jár. Vannak emberek, aki bénán, sántán, kéz és láb nélkül élnek, büszkén és emelt fővel. Közben pedig a társadalom kirekeszti őket. Nekem meg fáj a létezés. Így rádöbbenek, hogy vannak a világon sokkal rosszabb dolgok is mint az én lelki nyomorom, és mások 1000x nagyobb gonddal is megküzdenek akkor nekem is menni fog az, hogy túllépek a saját lelki nyomoromon.


A szerelem amúgy is olyan, hogy amíg friss addig fáj. Az idővel jönnek majd új emberek új szerelmek. Ez az élet körforgása. Te nem 10 év párkapcsolat után untad meg, hanem előbb elszakadtál tőle ezért fáj és drámázol rajt. De miden nap új nap virrad, az érzések megfakulnak és jönni fog új ember.


Most fejezd be a hisztit, mosd meg az arcod hideg vízzel, gyászold meg a kapcsolatod és a szobád magányában tipródj néha raja. De a hétköznapjaidat ne hogy eluralja a bánat, mert nem te vagy sem az első, sem az utolsó ember akivel ez megtörtént.

2016. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad, aztán kezdj el szelektálni a tárgyi emlékek között, majd kezdj a hobbiddal foglalkozni, kezdj új dolgokba is, pl. önismerettel foglalkozni, kezdj el mozogni, temetkezz a munkába, járj el a barátaiddal szórakozni, menjetek strandolni, a lényeg, ne kattogjon olyanon az agyad, ami meg se éri!
2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Merre élsz? Én is így vagyok...
2016. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én épp ma találtam egy új blog oldalt. Az írásai alapján megkedveltem a csajt és írtam is neki hogy tanácsot kérjek mert velem is most szakított a párom. Elmondtam neki a történetet. Visszaírt és teljesen felbátorított ésegnyugtatott. [link]
2016. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi sem mélyíti el jobban az emlékeket mint a felejtés utáni vágy."


Keress valami olyat ami 100%ban leköt agyilag mert akkor nem tudsz kattogni rajta.

2016. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idő - idő - idő.

Ez emberenként változik.

Mindig azt tanácsolom ilyenkor, hogy nyiss jobban a világra - kirándulás, túrák, utazások, járjon el szórakozni, beszélgessen más emverekkel, új hobbi, kösse le magát valami, akár tanuljon, ha attól jobb. Ajánlhatok bármilyen játékot, lehet akár logikai is.

Kismillió dolog van, még az is jöhet, hogy ideiglenes hálótarsat keresel - ha ettől jobb lesz neked.

Amúgy ha gondolod, dobj rám egy privátot.

2016. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálom megfogadni a tanácsokat!
2016. júl. 28. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy most nagyon fáj, mert minden jövőbeli terved ezzel gondolom összedőlt. De figyelj. Őszintén. Aki önszántából lemond rólad, az nem érdemli meg, hogy bánkódj miatta. Hatalmas klissé, de így van. Ez lebegjen mindig a szemed előtt. Jönni fog új, és más, és izgalmasabb. Mert mindig jön! Kitartás! Írj nyugodtan privátot, ha gondolod.
2016. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!