Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit mindennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit mindennél jobban szeretek és nem tudom elfelejteni. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval még 2011-ben találkoztam ezzel a bizonyos lánnyal egy táborban, ahol összebarátkoztunk. A tábor után még beszélgettünk meg találkozgattunk, főleg egy évvel később nyáron, és teljesen beleszerettem. Nem mertem neki ezt bevallani, mert még sohasem volt ilyen jó kapcsolatom egy lánnyal ezelőtt, és én ezt nem akartam még csak véletlenül sem elrontani. Még ezen a nyáron egy barátom elmondta nekem, hogy a lány mondta neki, hogy ő is ugyan így érez irántam, de ő sem meri ezt közölni.Azt hittem ezt bátorításból mondja nekem. De egyre jobban kínzott az érzés ezért végül bevallottam neki, de ekkor már túl késő volt mert ő már nem érzett irántam a barátságon kívül semmit. A történtek után a szemébe sem tudok nézni és nem is beszélünk. Ez lassan 2 éve volt és én azóta minden nap rá gondolok és arra hogy mennyire barom voltam és hogy mennyire szeretem még mindig, de ez így nincs jól mert bele fogok őrülni. Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Ha valakinek van valami tanácsa vagy ötlete, nagyon megköszönném ha segítene :(

17F



2014. júl. 1. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hagytam volna abba vele a beszélgetést. Ha továbbra is kerested volna a társaságát talán több esélyed lenne nála.
2014. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mond el neki az érzéseidet, nem veszítesz vele semmi :) újra vegyétek fel a kapcsolatot. hátha sikerül . sok sikert kívánok :D
2014. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta milliószor próbáltam meg vele beszélgetést kezdeményezni, de mindig úgy éreztem hogy semennyire sem kíváncsi rám és azt szeretné ha békén hagynám :/ Mellesleg a szemébe sem tudok nézni ezek után..
2014. júl. 1. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!