Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A két ember hamar lefekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két ember hamar lefekszik egymassal az szakitashoz vezethet? Mivel hogy par honap mulvara mar semmi uj nem marad?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha semmi új nem marad, csak mert már lefeküdtek egymással....
2016. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány eves(ék) vagy(tok), de az nem mérvadó, ha hamar szex lesz. Nekem volt barátnőm 3 évig egy hónapos "búgás" után is, meg volt barátnőm első randis gátlástalan dugás után is évekig. Az utóbbi jobban is tetszett, mert több volt benne az ösztön... Egy bizonyos tapasztalt mellett az emberek hamar lerendezik a szex kérdést, mert az nagyon fontos hosszútávon.
2016. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szilas72 válasza:
100%
A feleségemmel egy hét után összejött. Huszonhét éve vagyunk együtt.
2016. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahj de cuki :))) en az elozo exemmel 2 honap utan fekudtem le es azt mondta kb 7-8 honap utan hogy tul hamar odaadtam magam es nincs mar uj...pedig en akartam csak ő eroskodott.
2016. júl. 28. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A jó kiadós baszás az alapja minden jó kapcsolatnak!
2016. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!