Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szarjam én is le és ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szarjam én is le és ne foglalkozzak vele, mit tegyek hogy engem se érdekeljen ő?

Figyelt kérdés

4 napja szakított velem,azzal az indokkal,hogy nyugodt akar lenni,és "időt" kér. Nem bírok nélküle élni,annyira hiányzik, egész nap csak sírok.

Muszáj rá írnom minden nap,de őt ahogy veszem észre nem nagyon érdeklem,sem az hogy mi van velem.

Én is ilyen akarok lenni, én sem akarok törődni vele,le akarom szarni,hogy mi van vele és elfelejteni! De hogy tegyem? 2 év együtt töltött idő után, minden egyre nehezebb nélküle.



2016. júl. 28. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat. NE AKARD. ERŐLTETNI NEM LEHET. Az idő majd segít, közhely de így van.
2016. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Foglald le magad!

Ideje valamit sportolni és töröld a számát!

2016. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos,minden nap egyre csak rosszabb.

Folyamatosan írni akarok neki,beszélni. Valahogy le kell szoknom erről.

2016. júl. 28. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Engem majdnem 8 év után hagyott el és hagyott kétségek között a barátnőm. Tudom nagyon rossz de tényleg nem szabad ezen kattogni és erőltetni sem lehet. Idő és foglald le magad.
2016. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Találj mást! Használj ki valami balekot! Csak el ne kapj valamit... :)
2016. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 éve szakitott velem az exem, azzal az indokkal, hogy szeret, de pihentessük.. azóta kb mindennap sirok és még nem találtam senki aki pótolhatná, a régi énemnek az tanácsoltam volna h hagyjam, mert ő leszar engem...
2016. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Velem is majdnem ugyanezzel az indokkal szakított, nem tudom kezelni még most sem a helyzetet. Te mit csinálsz? Mivel foglalod le magad?
2016. aug. 1. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet sehogy se elfelejteni, nem 4 napja történt, hanem 1 éve és olyan, mintha tegnap lett volna :/ bulizz, filmezz stb. nehéz lesz az biztos, de majd jobb lesz idővel :) utolsó voltam :))
2016. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!