Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam neki v hagyjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki v hagyjam az egészet és ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónapos kapcsolaton, de mint menet közben rájöttem, az egész hazugságra épült az ő részéről.

Én nem tervezgettem semmit, ellenben ő beszédített minden hülyeséggel kettőnkről, aztán nem törődött velem semmit. Szerettem, de nem bírtam, hogy semmibe néz, mindig én keresem, meg hogy csak szexre kellek, ezért szakítottam vele. (Mert ő még erre se volt képes.)

Elég hamar lett új kapcsolata, amiről aztán megtudtam, hogy annyira nem új, mert már 1 hónapja együtt voltak, mikor mi szétmentünk.

Nem hinném, hogy az új csaj tudott rólam, és hogy a barátja még egy jó hónapig szexelt velem is (mivel még a szakításunk után is nem egyszer lefeküdtünk), miután már vele volt....

Szerintetek felvilágosítsam vagy szarjak az egészre úgy, ahogy van?



2013. máj. 30. 00:43
 1/6 anonim válasza:
Hat ha keresztbe akarsz tenni az ex -ed nek csak akkor, ha nem semmi ertelme...
2013. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
K*rvára megérdemelné.... Csak mivel úgy hazudik, mint a vízfolyás, szerintem még le is tagadná....
2013. máj. 30. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve ott buktál meg nálam, hogy szakítás után még kúreltél vele. Esélyed sem lenne nálam. Annyira gyenge vagy.
2013. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem Ádám a keresztneve véletlenül?
2013. máj. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. majd ha szeretsz valakit, aki egy utolsó g*ci és akkor is szereted, és megalázod inkább magad, csak hogy addig is vele legyél, majd akkor gondolkodj el ezen. Nem tudtam akkor még, hogy van valakije.

Amúgy nem Ádám.

2013. máj. 30. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megtenném a helyedben :D szerintem megérdemli :)
2013. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!