Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított már valaki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki úgy, hogy szerette a párját, és a párja is őt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt valami olyasmi tényezőre, ami indokolta tette a szakítást..távolság, anyagi helyzet stb

2016. júl. 28. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és szar volt, de néha tudni kell elengedni a másikat.
2016. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Távolság miatt. Nagyon rossz volt. De valóban tudni kell elengedni.
2016. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki igazán szereti a párját, akkor semmi nem állhat az útjukba, pláne nem ilyen, h távolság!! Ha úgy szakít valaki a párjával, h mindketten szeretik egymást, akkor az a lehető legaljasabb merényletet követi el!! Meg kell tenni mindent a szerelmünkért. Főleg ha kölcsönös. Ha meg már nem, akkor az a legtöbb, amit tehetünk, h elengedjük. De ha kölcsönös mindkét fél részéről, akkor hogyan, de legfőképpen miért is kéne elengedni?! Csak én nem értem?
2016. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

#Gubchee


Pedig van olyan, hogy hiába szeretik egymást a felek, elkerülhetetlen a szakítás.. A szerelem még önmagában nem elég egy jó kapcsolathoz. Voltam én is ilyen helyzetben, kb 9 évvel ezelőtt, egyszerűen tönkretett lelkileg az a kapcsolat, én is a rossz oldalát hoztam ki belőle, pedig tudom, hogy szeretett. De ha egyszer semmiben nem egyezett a jövőképünk, teljesen más személyiségek voltunk, máshogy láttuk és kezeltük a dolgokat, mások voltak a vágyaink, szerettük egymást, de csak szenvedtünk egymás mellett, mindent megpróbáltunk, mégsem múködött, akkor mégis mit tettünk volna? Még pár évig lehetett volna húzni, de ennek amúgy sem lett volna jó vége. Piszoknehéz volt, de azóta sem bánom.

2016. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz, szinten hasonlo gondok miatt mentünk szét mi is, igaz, mi 9 hónap után. Távolság, nézet és értékkülönbözetek, lelki súrlódások... Stb. Hiába küzdöttünk egymásért, csak szenvedtünk egymas mellett, pedig tudtuk hogy kölcsönös a szerelem, és akarva akaratlanul bántottuk egymást. Sajnos van ilyen, de remélem boldogabb azóta, nekem sikerült elengednem és a mostani párom mellett legalább ugyan annyira boldog vagyok, ha nem jobban, csak mindenféle szenvedés nélkül. :)
2016. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 K...László ***** válasza:
Diploma megszerzése például elég sűrűn áll a kapcsolatok útjába. Volt barátnőm,aki azért hagyott el, mert egyetemre ment. Remélem, gyorsétterembe vették csak fel utána, és hitelért áll sorba, míg én a középiskolámmal nem tudom lerázni a melót ajánló embereket, hogy legalább az estém legyen nyugodt. Egyszer az orra alá dörgölném a millióimat bosszúból, mert nem hitt bennem. Pedig neki fontos volt a hit. Nekem nem annyira, de abban hittem, hogy el tudnék tartani egy családot diploma nélkül is.
2016. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt, a távolság miatt. Aki nem élt még távkapcsolatban, nem tudhatja milyen nehéz az, amikor mindkét fél annyira ragaszkodik a saját városához és az ott kialakult életéhez, munkájához, családjához, hogy hiába szereti a párját, képtelen kiszakadni. Velünk ez történt, nagyon sokat szenvedtünk azon, hogy ki költözzön kihez, de nem bírtunk megegyezni, volt hogy együtt sírtunk. Még most is nagyon hiányzik néha.
2016. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!