Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hianyzik az exem pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hianyzik az exem pedig mar fel eve szakitottunk, egyutt voltunk mar 14 eves korom ota es most "kiszeretett" belolem, es nem tudom ezt felfogni?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy barmi valtozasra kepes vagyok megbeszeltuk de nem ad eselyt:( hiaba ismerkedem nem segit. Lekotom magam de semmi. Csak őt akarom. :( 18/lány ő22 hiaba irok neki el se olvassa de naprol napra rosszabb
2016. júl. 29. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld magaddal ezt, hogy írogatsz neki, miközben tojik a fejedre. Magadnak adj esélyt egy új kapcsolatra. Hidd el az fogja elfeledtetni őt. 26/F
2016. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolathoz két fél kell. Sajnos te egyedül maradtál itt... sajnálom! :/
2016. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

A tinédzserkorod nagy részét ő határozta meg, teljesen érthető hogy így érzel... de ha kiszervezett belőled, annak oka van, és nem hiszem hogy ezen változtatni tudsz. Úgy tűnik, még több időre van szükséged, de hidd el, lehetsz nélküle is boldog :) majd finomodik az idealizmusod is még.

26F (aki 16 évesen meg volt róla győződve hogy az első barátnője lesz a felesége)

2016. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!