Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki már bánta meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki már bánta meg, hogy a normális pasiját vagy nőjét dobta és évek múltán jött rá, milyen hülye volt? Tudom férfiak általában visszakönyörgik magukat később.

Figyelt kérdés
Tudom sokan nem mernek váltani, mert tudják olyan jót vagy jobbat úgyse találnak és benne ragadnak a kapcsolatban.

2016. aug. 1. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
a ferfiak MINDIG visszajonnek :D
2016. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, főleg, ha egy riabncot vagy egy hárpiát vagy a kettő kombóját fogják ki :D
2016. aug. 1. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem bantam meg ..

Lett masik normalis helyette

2016. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de itt más volt a kérdés.
2016. aug. 1. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Én sose fogom megbánni hogy elhagytam az idióta feleségem, akivel igazából csak a szex működött, semmi más.

Felnőttem, rájöttem mi kell, tudom hogy vele nem működött volna soha! Ha egyedül maradok életem végéig, akkor is megérte elválni, mert napi szinten nincsen annyi dolog ami felbosszantson miatta. Van annyi eszem hogy tudom egy felnőtt ember nem tud megváltozni bizonyos dolgokban. Lehet ígérgetni, mellébeszélni, a másikat hibáztatni, de felesleges. Ha valami évekig nem ment az nem is fog!

Ha a normális pasidat/nődet ahogy írod, te dobod, akkor az meg a te hibád, viseld a következményeit.

2016. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén mint, #5-ös, azzal a különbséggel, hogy a volt feleségem hagyott el, de már nagyon nem bánom :-D

#1-es és kérdező: aztán pont ő volt az, aki a szex miatt többször megpróbálta magát visszakönyörögni :-P ... ennyit megint az általánosításokról ...

2016. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól tetted,hogy dobtad az idióta nőt!
2016. aug. 1. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Több pasim is próbálta magát visszakönyörögni.

Lehet, hogy normális pasi több van ;) , de én mindig találtam olyat, akivel jól összeillünk.

Van, aki pár hét múlva jött rá, hogy kár volt elhagyni, van aki évekkel később.

Azt mondom, talán egy-két pasi van, aki nem kezdenék velem újra, ha úgy akarom.

2016. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Én sosem dobtam olyan pasit, akiről tudtam, hogy jó nekem. Fordítva előfordult, de az már az ő bajuk.


Én egy kapcsolatért addig küzdök, amíg csak lehet. Így vissza nézve a múltamra legalább nincs benne semmiféle megbánás.

25L

2016. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!