Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szenvedek, ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szenvedek, ez normális? Mikor lesz már jobb?

Figyelt kérdés

3 év után véget ért a kapcsolatunk a barátommal. 2 hónapja szakítottunk,de még mindig minden reggel ő az első gondolatom,és napközben is nagyon nagyon sokat gondolok rá...

Ugy érzem soha nem lesz ennek a fájdalomnak már vége:(



2016. aug. 1. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 5 év kellett hozzá, rengeteg pia és sok-sok gyógykúrás ...
2016. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vége lesz, hidd el, ez normális, de ha bunkó volt veled, kapaszkodj abba, és az segít felejteni.

ha egy pasi átver, kiderül, h. szemét alak, én lazán átlépek rajta, annyit nem érdemel, h. akár 5 percig agyaljak rajta.

2016. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kapcsi elején igazi álompasi volt.. a végefelé pedig minden az én hibám volt szerinte,elvárta hogy egyedül javitsam meg ami elromlott kettőnk közt:/
2016. aug. 1. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen normális eleinte egy ürességet éreztem de utána kb 1évre rá megszoktam hogy nincs elfelejtettem hogy él e még!Sok bulizás pia és barátnők ezek segittettek !
2016. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!