Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasi a biztos kapcsolatot inkább bizonytalan kaladokra cseréli?

Figyelt kérdés

Mindent próbáltam megadni a pasinak, talán túl sokat is. A szexben semmi újdonságra nem mondam nemet,sőt néha megleptem, mindketten élveztük. Az élet más területein is támogattam, ha szüksége volt valakire én ott álltam mellete.

Különböző hazug indokokkal szakított velem, azóta úgy tudom próbál csak szexelni kimondottan rossz nőkkel(egy másik pasi véleménye szerint), viszont egyetlen sikere sem volt. (van egy közös haverunk)

3 hónap után megpróbált engem is csak szexre befűzni, de nemet mondtam neki. Van esély arra, hogy később rájöjjön mit veszített?

Tudom, hogy jobb lenne ha túllépnék rajta, de szeretnék egy utolsó esélyt adni magunknak, de nem csak szexkapcsolatra.



2016. aug. 13. 15:49
 1/7 A kérdező kommentje:
kalandokra*
2016. aug. 13. 15:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert te aláznád még tovább magad azzal h megint összejössz vele? Önként? :D Really?! Van baj, lol.
2016. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Ne adj neki több esélyt, persze jól tetted, hogy nem feküdtél le vele mikor szexet akart, de nem hinném, hogy megváltozna. Kapcsolatban túl jó voltál vele. Persze ez nem a te hibád, ő rontotta el.
2016. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te ezek után még vele akarnál lenni? Hát eskü itt helyben beszarnék ha nem a buszon ülnék.
2016. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bence_ ***** válasza:

Ha rád lenne szüksége veled lenne.

Beszéltetek róla, hogy kinek mi az igénye?

2016. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éretlen, meg nyilvánvalóan nem szeret.
2016. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.R. ***** válasza:
Ugyan ebben vagyok, pont ebben csak én vagyok a srác és annyi a különbség, hogy nem próbált meg befűzni sexre.
2016. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!