Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel olyan, hogy elhagyta a barátnője és utána megbánta? Mennyi idő után akart visszajönni?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy összejött egy másik faszival, akivel egy ideig együtt voltak, majd újra jelentkezett. És ilyeneket mondott, hogy én hiányoztam neki végig. És ő sohasem hagyott el lélekben.

2016. aug. 14. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem akkor téged szeretett igazán, a másikat csak plátói szerelemmel. Veled jobb volt lelkileg neki, de mással ki akarta próbálni, de nem azt adta amire vágyott. Rájött h nálad jobbat nem talál.

25l

2016. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs ló, jó a szamár is. Te ebben az esetben a szamár vagy.
2016. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek én is
2016. aug. 14. 09:23
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
95%
Ez ugyanolyan kamu dumának tűnik, mint a tipikus lerázós szövegek. Tényleg csak szamárnak akar, mint előttem írták.
2016. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
én az elsővel értek egyet.
2016. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor eddig 2-2 a két tábor :) most már nem tudom mi van
2016. aug. 15. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nem úgy alakult a másikkal ahogy tervezte, aztán próbál a "beválthoz" visszatérni. Aztán majd ha megint talál egy jobbnak látszót lelép. Az ilyet hagyni kell. Egyszer már nem működött a dolog, jobb tiszta lappal indulnod mással.
2016. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik opció lehet igaziból, és te ismered igaziból a barátnődet meg a helyzetet, hogy reálisan meg tud ítélni, hogy itt melyik eset a valószínűbb.


Meg a saját érzéseidet is te ismered, hogy emmnyire tudnál megbocsátani neki és ezek után megbízni benne.

Mert ez a lényeg.

2016. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!