Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátnőm szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm szakított velem, de miért akar féltékennyé tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Múlt hónapban, július 19.-én szakított velem a barátnőm, július 27.-én még azt írta, hogy nem is akarja folytatni, de ebben a hónapban azt vettem észre hogy féltékennyé akar tenni, ami biztos, mert ismerem annyira, hogy ezeket nem szokása csinálni.

Két alkalomról van szó amit facebook-on vettem észre. Az elsőt pont augusztus 1.-én tette, kiírta szívecskés szöveggel, hogy "Csak te és én", aztán a következő tíz percben törölte.

A másodikat múlt hét pénteken, 12.-én írta ki, szintén szívecskés kiegészítéssel, hogy ágyikóba és azt hogy "veled". Másnapra már az sem volt ott. De itt már nem bírtam cérnával, és írtam neki, hogy most már szereted kitenni ezeket, erre ő azt írta, hogy "Azt hiszel amit akarsz" meg hogy "Van jobb dolgom is mint veled foglalkozni". Na én erre ha van jobb dolga is mint velem foglalkozni két nappal később múlt hét vasárnap, 14.-én töröltem az ismerőseim közül, így már nem látom a bejegyzéseit, csak a képeit. Azóta nem írtunk egymásnak, ami már egy hete volt. Tehát augusztus 1. és 12. a két poszt dátuma. Utólag bánom, mert bunkó voltam, 8.-án volt a születésnapom, ami ugye a két poszt között volt, és üziben felköszöntött, én szárazan csak annyit válaszoltam hogy "Szia! Köszönöm.", erre négy nappal később beszóltam neki a második poszt miatt, és hat nappal később töröltem a facen.

A törlésen kívül ami még igazolja, hogy ez a két poszt nem valódi, az az, hogy a barátnőm lány létére ki nem állhatja ezeket a romantikus dolgokat, és nem is szereti kiposztolni hogy éppen mit hol csinál a párjával, mert mi sem tettük, ugyanis én sem szeretem.

Egyetlen egyszer tettük ki, hogy hol vagyunk amikor ittunk az egyik sörözőben, hozzá két képet róla, de nem vagyunk rajta, csak egy közeli kép a poharakról hogy mit iszunk és hogy akkor és ott együtt vagyunk. Ezeket a képeket nem törölte le a mai napig sem. De ezeken kívül tényleg nem osztottuk meg a facebookon, hogy hol vagyunk, mit csinálunk, mert tényleg egyikünk sem az a fajta aki szereti ezeket a "együtt a kicsimmel", "szerelmemmel a parkban" stb. helyzetjelentéseket kitenni, mert egyrészt túl nyálasnak tartottuk őket, másrészt meg ezek legyenek a mi magánügyünk. De az a két kép még mindig megvan a profilján. A messengerben a beszélgetés hangulatjelét még ő sem változtatta meg, ami nálunk egy szív, és vörös az egész beszélgetés. Ha jól tudom ha csak az egyik fél megváltoztatja akkor a másiknál is változik, a másik is látja, hogy már nem az a jel.

A posztok viszont tuti kamuk. Egyrészt a másik fél felé szerintem sértő lenne, hogy nem írja ki név szerint, hogy kivel, csak azt hogy "Csak te és én" meg hogy "veled" de ténylegesen ő nincs megemlítve, ő majd ezt szó nélkül bólogatva tűri, ahogy azt is ha ennyire jól érezte magát vele, akkor miért törölte ki két posztjukat is. Meg sem említenek, de még törlik is a velem töltött posztokat, én kérdőre vonnék bármelyik lányt.

Meg azért posztokat nem nagyon szoktunk törölni, én 2011 májusa óta vagyok fent a facebook-on, azóta jó ha kettőt töröltem. Egy részeges hétvégi buli alatti kitett posztokon kívül el nem tudnék képzelni még egy szituációt amikor valaki kitörli a saját posztját a facen. Ha most megkérdeznélek titeket hogy mikor töröltetek utoljára saját posztot, szerintem ti is elgondolkodnátok. Ha valaki posztol, az a legtöbb esetben komolyan gondolja, így ott is hagyja, ez a lényeg.

De a lényeg, hogy nektek mi a véleményetek? Tényleg féltékennyé akar tenni? A második posztos kérdőre vonásomnál semmi egyértelmű választ nem adott. És mit tegyek ezek után? A face-n ugye már töröltem, nem látom a bejegyzéseit, bár azt haragból tettem. Július 19.óta most már egy picivel több mint egy hónap eltelt és nem éppen a legbarátságosabban váltunk el, ahogy múlt heti beszélgetés sem volt az. De azóta volt két ilyen poszt, köztük egy felköszöntés. Bármi jöhet, ötlet, tanács, tipp, mert nem tudom mit csináljak. Lányok, nők véleményét, meglátását kiemelt figyelemmel várom, hogy egy lány miért csinál ilyet egy szakítás után, amikor ő szakított.

Tehát milyen taktika ez, és én mit csináljak?


Ő 19, én 26.



2016. aug. 21. 17:41
 1/3 Szergej55 ***** válasza:
Nem tudom, mit akarhat, de a legjobban azt teszed, ha nem foglalkozol vele egyáltalán. Mármint magával a csajjal sem, tiltsd le, töröld vagy mit tudom én.
2016. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Törölni már töröltem.
2016. aug. 21. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A csaj még kislány szerintem...

Vagy van már van valakije.

Hagyd,a fenébe! Nem szabad vele foglalkozni és kész :)

2016. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!