Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy úgy éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy úgy éreztétek senkit nem fogtok tudni úgy szeretni mint az exeteket aztán mégis sikerült?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy fiatal vagyok, 19 éves.

Most lett az első komoly párkapcsolatomnak vége, nagyon nagyon szerelmes voltam / vagyok az exbarátomba... Úgy érzem soha nem fogok tudni mást így szeretni mert vele minden tökéletes volt. :( Ha ezt érzem akkor ezek után tényleg maximum szeretni, kötődni fogok a páromhoz de ilyen felhőtlen szerelmet már nem fogok senki iránt érezni?


2016. aug. 23. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan éreztem magam egy ideig nem is olyan régen, azt gondoltam, hogy senki se fog velem már törődni, senki se fog szeretni, és én nem leszek képes arra, hogy újra közel engedjek valakit magamhoz. Nos, a kapcsolatnak 94 napja lett vége, sokáig gondoltam így, ahogy leírtam, de a 70-edik nap környékén kezdet tudatosulni bennem hogy az a tény, hogy már nem hiányzik annyira, és túltettem magam rajta, és nem vágyom már az ő törődésére.


Idővel nálad is ez fog bekövetkezni, és ez az egész csak egy emlék marad, mert idővel jön majd más, akivel lehet ugyan olyan jó, vagy sokkal jobb.

2016. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még most friss a seb és ilyenkor mindenki úgy gondolja, idővel má máshogy fogod látni.
2016. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez általában mindenkivel így van, főleg az első komoly kapcsolat vége után. Én ezt így a második szakításomnál gondoltam. Hihetetlen módon szenvedtem miatta, 100%-ban biztos voltam benne hogy örökké őt fogom szeretni, maximum csak úgy el leszek mással, de mindig is utána fogok vágyódni. Nos, biztosan állíthatom hogy ez nem így van. :) Mondom ezt én, aki nálam jobban nem tud szenvedni szerelem miatt. Most 1 hete lett vége egy fél éves kapcsolatomnak, ez is pokolian fáj és egyelőre nem is kell senki, de hiszem hogy rajta is túl lépek és végre rám talál az igazi.
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy kérdés: ha tökéletes volt, miért nem vagytok még mindig együtt? Vagy ahhoz még tökéletesebbnek(???) kellett volna lenni? :) Hidd el, fogsz Te még szerelmes lenni, bizonyára betoppan majd az életedbe. Csak arra vigyázz, nehogy az exed iránt táplált érzések miatt szalaszd el...!
2016. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!