Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk ti hogy érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy érzitek magatokat szakítás után? Hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Érdekelne az hogy a pasik hogy dolgozzák fel mégis a szakítást..eddig arról olvastam hogy az elején hú szétbulizzák az agyukat aztán utána kezd el hiányozni az exük. Úgyhogy légyszi írjátok le a saját tapasztalataitokat,de csak normálisan. Kíváncsi vagyok. Vagy függ attól is hogy váltok el?
2016. aug. 24. 15:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tartom jó ötlet mondjuk :DDD
2016. aug. 24. 16:44
 12/20 Noren1989 ***** válasza:

Férfiként? ÓÓÓdehogynem. Egy jó szex egy szinte teljesen elbaxott napot is helyre tud hozni.


Hogy a pasid kiket kefélget, azt csak ő tudhatja.

2016. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó hát persze számotokra ez megoldás..a lányok helyzete kicsit más ügy..bár vannak lányok akik szintén bulival vezetik le a feszültséget....
2016. aug. 24. 16:52
 14/20 Szergej55 ***** válasza:
Rögtön rossz volt, és jó ideig úgy is maradt. Néhány hónap (2-3) után viszont már jobban le tudtam foglalni magam, és onnantól kezdve egyre jobban megkopott a vacak érzés. Az ex többször is volt, hogy hiányzott, de nem véletlenül hagytam el, ezért ez tárgytalan volt mindig is. A lényeg, hogy nehéz volt, és sok energiába került, hogy tovább lépjek.
2016. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Noren1989 ***** válasza:
Ùgy érzem, hogy lenézel a válaszoddal. 6szakításból mindössze 1x volt ilyen velem.
2016. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem nézlek le dehogyis...csakhát van több ilyen eset...de nem mondom h az összes pasi ezt csinálja..hiszen látom a válaszokból h azért nem csinálja ezt mindenki....
2016. aug. 24. 17:33
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen kapcsolat volt, a szakításra milyen körülmények között került sor, stb. A legutóbbi nagyon megviselt, néha még most, hónapok múlva is rossz. Az azt megelőző szakítás sem eset jól, de az csak pár hétig tartott. Ami előtt volt, az pedig semennyire.
2016. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Olyankor kicsit kizárom a külvilágot, befordulok magamba, analizálok, zenéket hallgatok, és egy csomó emléket átrágok újra és újra. Nem könnyíti meg az életet, de nekem ez a iszunk, hányunk, b aszunk stílus sosem jött be, nem is csináltam soha. Általában meggyászolom a kapcsolatot és igyekszem nem benne ragadni a negatív érzelmekben, hanem újra nyitni a világ felé. Hogy most ez pár hónap, esetleg 1-2 év, benne van a pakliban.
2016. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mi 2évet jártunk,szakítottunk. 1év harag...aztán volt békulés sex is...azóta meg maradtunk sima barátok ez tart 7éve:)
2016. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem volt sok kapcsolatom.kb ami volt is mind jelentektele,nem voltam szerelmes.Egy hosszabb kapcsoltaom volt ahol en szakitottam igy annyira nem fajt mert mar kiszerettem belole. Rogton utana fura volt kicsit,de nem hianyzott.Lefoglaltam magam azert kerestem az "igazit" is de nem gorcsosen csak modjaval :)
2016. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!