Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan tettem vagy ezzel túllőttem a célon?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Minden jól működött. Nem hanyagoltam el semmilyen téren.

Eddig úgy éreztem tökéletes az összhang köztünk.

Tudni kell rólam, hogy nagyon nehezen bízok meg valakiben. Ezt ő is nagyon jól tudja. A kapcsolatunk legelején megmondtam neki, hogy nagyon sok mindent tolerálok, megbocsátok kivéve a megcsalást.Azt is mondtam neki, hogyha ne adj' isten felbukkana az életünkben egy felesleges 3. személy akkor azt mondjuk el egymásnak.

Nemrég megtudtam,hogy megcsalt az egyik munkatársával. Rákérdeztem és nem tagadta. Könyörgött, hogy "bocsássak meg neki, csak egy botlás volt, helyre fogja hozni."

Akkorát csalódtam benne mint eddig senki másban. Tudta,hogy a megcsalás érzékeny téma nálam mégis megtette.

A dühtől nem tudtam ésszerűen gondolkozni. Csak az járt a fejemben, hogy miért tette ezt ha szeret?? Látszólag megbocsatottam neki de ez nem volt igaz.


Van egy ismerősöm. Köztudott,hogy vonzódik hozzám. Sose tagadta. Kismilliószor bepróbálkozott már nálam de mindig elutasítottam.

Szégyellem bevallani de fájdalmat akartam okozni a páromnak. Érezze nekem mennyire fáj.

Ezt a bizonyos ismerősöm áthívtam magunkhoz direkt akkora mire párom haza szokott érni a munkából.

Természetesen ismerősöm nem tiltakozott. Át is jött. Lefeküdtem vele.

Már öltözni kezdtünk mire hazaért párom.

Amikor megláttam a kétségbeesett arcát ami olyan volt amilyen az enyém volt nem is olyan rég miatta, úgy éreztem elégtételt tettem. Könnyezve mondta, hogy ezt nem gondolta volna rólam.

Osszepakoltam a cuccomat és visszaköltöztem a saját albérletembe.


Így visszagondolva elég gyerekes voltam. De legalább könnyebben teszem túl magam ezen az egészen.

A kapcsolatunk a megcsalása miatt úgyse működött volna. Nem tudtam volna újra bízni benne.



2016. szept. 3. 08:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Túllőttél a célon.

Ha a megcsalás után cuccolsz el, akkor még hivatkozhatsz némi erkölcsi fölényre, de így egyszerűen bebizonyítottad, hogy te se vagy különb, hiába verted magad, neked mennyire fontos a hűség.

2016. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Valóban nem lettem különb nála de ez akkor pont nem érdekelt.
2016. szept. 3. 08:40
 3/45 anonim ***** válasza:
63%
Egyik kutya, másik eb.
2016. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Így van.
2016. szept. 3. 08:45
 5/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nos a bennük élő ősember, az gyakran folyamodik a szemet szemért elvhez.

De azért vagyunk gondolkodó emberek, hogy túllépjünk ősi ösztöneinken és civilizáltan viselkedjünk.

Szerintem ebben az esetben ez a megtorlás semmire nem tanította meg a párod. Arról nem is szólva, hogy ugyanúgy felhasználtál egy ártatlan harmadik felet, aki nem tehet semmiről.

Tényleg gyerekes volt, tényleg túllőttél a célon. De most már tudod, hogy a benned élő ősembert tetted elégedetté, más haszna nagyon nem volt a dolognak.

2016. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

"Tényleg gyerekes volt, tényleg túllőttél a célon. De most már tudod, hogy a benned élő ősembert tetted elégedetté, más haszna nagyon nem volt a dolognak."


Nincs mit szépíteni rajta. Ez az igazság.


A harmadik félt nem kell sajnálni ő csak szexet akart. Megkapta.

2016. szept. 3. 08:52
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Elégtételt vettél, kész, ennyi. A megbánás szikráját sem olvasom a soraid között, semmivel sem vagy különb nála, ráadásul pont úgy viselkedtél, mint a megtorlásra szomjazó ovis, akit beköpött az óvónéninek a legjobb pajtija.


Hogy túllőttél-e a célon? Nincs jelentősége, ha te erre tudatosan készültél.

2016. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem sajnálom, de gondolom ő is jobban örült volna a puszta szexnek, minthogy egy drámához eszköz legyen.

Ez öncélú szex volt és ő csak eszköz benne. A legtöbben ennek nem örülnek még akkor sem ha az akció jó volt.

2016. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Akkor írom úgy, hogy egész idáig még a párod úgy volt vele, hogy rettentően bánja, hogy megcsalt, azóta sem tudja magának megbocsájtani, és mindent megtett, hogy ne veszítsen el.

Ettől a pillanattól már úgy gondolja, hogy egy kalap sza.rt nem érsz, és örülhet, ha megszabadul tőled, mert az csak duma volt, hogy te hűséges vagy. Közben meg bárkivel...


Lehet, én gondolom furán, de nekem jobb érzés, ha szakítás után a másik úgy gondol rám, mint arra a nőre, akit kár volt elengedni, és azóta se talált jobbat. (Nem egy eset volt rá, és vagyok annyira hiú, hogy nekem jól esik ezt visszahallani, főleg ha később az ex mondja a szemembe.)

Így most te vagy az a nő az exed életében, akire kár volt időt pazarolni, és jó, hogy időben megszabadult tőle.


Ha téged ez sem érdekel, akkor természetesen nincs ezzel semmi gond, és nyugodt lehet a lelkiismereted. Gondolom, akkor a kérdést is csak azért írtad ki, mert dicsekszel, nem azért, mert bánt a dolog.

2016. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Vagy írhatnám úgy is, hogy eddig bánta, hogy félrelépett, és gyötrődött, most már csak azt bánja, hogy nem tette meg előbb.
2016. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!