Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan adtam fel a reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan adtam fel a reményt az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Nyár közepén ért véget a kapcsolatom a barátnőmmel, nagyon szerettem őt, annak ellenére hogy sokszor éreztem magam nagyon rosszul attól, hogy lemondta az együttléteket, nem láttam rajta a szeretetet stb, de 5 hónapig együtt voltunk. A szakítás azért is volt nehéz mert ugyanarra a főiskolára járunk, így gyakran látom. Reménykedtem benne hogy a kis különlét majd hiányt ébreszt benne és talán megpróbálhatjuk ( tudom nem volt rá sok esély de..).

Pont az ellenkezője történt, nem köszön , elkerül, hátat fordít, tehát születésnapjára írt üzenetet elolvasta de nem írt.

Elengedtem, és elkezdtem ismerkedni, van is egy helyes lány, de most meg bűntudatom van. :/


2015. okt. 30. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért van pontosan bűntudatod?
2015. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak egyszer és mindenkorra vége, úgyhogy nincs miért bűntudatod legyen...
2015. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva magam sem tudom. Talán azért, hogy hamar feladtam? De igazából nem tudom mit tehettem volna még.

Vagy azért mert ennyi idő után már ismerkedni kezdtem.

2015. okt. 30. 08:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nincs miért. Nem is szeretett téged, és már köszönésre sem méltat. Mit kellene tenned szerinted, ha nem keresni egy olyan lányt, aki végre szeret?
2015. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Való igaz, magam sem tudom, valamivel több mint 3 hónapig így is szellem voltam szinte, rám sem ismertek a környezetemben.

Szenvedtem eleget, a kapcsolat alatt is, meg a szakítás után is.

Zöld pacsi mindkettőtöknek :)

2015. okt. 30. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
5 hónapot jártál vele, az szinte semmi. Ennél sokkal nagyobb kudarcot és csalódást is el kell tudni viselni az életben. Ideje, hogy összeszedd magad, és kezeld a helyzetet, vagyis tessék tovább lépni és nyitni egy új fejezetet.
2015. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elválás milyen volt, csúnya? Az is lehet, hogy azért nem köszön, mert még fáj neki a látványod. Bár ha azt mondod, hogy nem szeretett, akkor nem valószínű :D
2015. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkot miért szakított?
2015. okt. 30. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú évek után tették ki a szűröm. Volt egy újrakezdés, ami 10 hónapig tartott, mindent beleadtam és pofára estem. Nem érzett már irántam és beleesett másba. Utána még keresgetett és taposott ezerrel.

Az első randim (mással) nagyon fura volt, nekem is bűntudatom volt. De ne legyen. Lapoznod kell neked is, ahogy nekem is...

Viszont ne kezdjétek újra, mert a felmelegített káposzta nem biztos, hogy ehető. Ráadásul további csalódásoktól kíméled meg magad. (szemrehányások, vitatkozások)

2015. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!