Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lenne értelme újrakezdeni/foly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme újrakezdeni/folytatni?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy nagyon különbözik az igényünk arra, hogy mennyi időt töltsünk külön, illetve közös programok, én 28N, sokkal több kettesben töltött időre vágyom mint a volt párom (38F). Neki kell az, hogy minden hétvégén találkozzon a haverokkal, igyon.

Két és fél évig voltunk együtt, és állandó vita és veszekedés volt belőle, hogy nem törődött azzal, hogy én ennél többre vágyom.

Kb. már háromszor volt szakítás közeli állapot, akkor mindig megbeszéltük hogy alkalmazkodik, aztán meg két hétig úgy volt, utána pedig nem.

Most egy hónapja nem vagyunk együtt és beszélünk róla, hogy hiányzunk egymásnak. De én megmondtam neki, hogy nekem ennél többre van szükségem, mint ami eddig volt.

Egyszerűen többre vágyom és kész.

A másik nagy probléma, hogy ő neki semmi jövőképe nincs, én pedig nagyon vágyom gyerekre, házasságra.

Vajon képes ebben megváltozni?


2016. szept. 6. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azokon a kérdéseken túl, hogy ő hogyan kéne alkalmazkodjon, ő hogyan kéne megváltozzon a kedvedért, Te, kedves kérdező, mit teszel? Hogyan alkalmazkodsz, miben változtatsz, hogy összehangoljátok az igényeket?
2016. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

38 évesen azért már lehetne jövőképe, nem csak a minden hétvégi haverozás és ivás. Kár megint összejönni, hányszor akartok még próbát tenni?

Gyökeresen mást akartok az élettől, keress mást magadnak.

2016. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, sose fog felnőni.

Ugye te is tudod a választ kedves kérdező?

Nem illetek össze, nem egy irányba tartotok. Lépj, és légy erős! Neked nem ő az igazi!

2016. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Komolyan egy olyan 38 éves pasira akarod pazarolni az idődet, aki egy 20 éves szintjén van? :D
2016. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon sok mindent megtettem érte, én mindenben próbáltam alkalmazkodni hozzá, kompromisszumokat ajánlottam fel neki, amiket sosem tartott be.
2016. szept. 6. 12:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehetetlen, hogy egy kis szünet után átértékelje a dolgokat és tényleg tegyen értem?
2016. szept. 6. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha akart volna, már tett volna a kapcsolatért.
2016. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ő amúgy olyan, hogy soha semmiért nem tesz kb. semmit. Csak úgy elvan. Vagy hogyha igazán akarna engem, akkor megkeresne és jönne, tudja hol lakom, kérné, hogy találkozzunk?
2016. szept. 6. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor mondtál még egy érvet a kapcsolatotok ellen. Azt mérlegeld magadban, hogy boldog vagy-e így! Ha neked ez jó, maradj, ha nem, akkor adj esélyt magadnak, hogy megtaláljon az az ember, aki mellett boldog lehetsz.

Számomra egyetlen egy momentum is elég ebből a történetből:

Te akarsz családot, ő nem. Te mondanál le erről, vagy inkább ráerőltetnéd?

Úgy érzem a szavaidból, hogy nem igazán akarod feladni ezt a kapcsolatot, pedig sok értelmet én nem látok benne. Engedd el a megszokottat, ne félj az újtól! Most, még lehet más az életed, 5-6 év múlva nehezebb lesz újrakezdeni. Hidd el, nem fog megváltozni!

2016. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
És mi lesz rá a garancia, hogy ha visszakönyörgi magát, akkor változni fog?
2016. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!