Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ez mit jelent? Hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Hazudott nekem és valójában már kavart a csajjal?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt a barátommal. Már előtte is nézegette egy csaj képeit a facebookon (ezt az előzményekből tudom), de megerősített, hogy nem akar tőle semmit, engem szeret és nem csal meg.

Nagyon sokat veszekedtünk amúgy is meg a féltékenységem miatt is, volt hogy 2 napig egyáltalán nem szóltunk egymáshoz. Aztán azt mondta, hogy legyen vége, belefáradt ebbe, meg hogy szeret, de tudja, hogy ez nem fog működni. Meg hogy a csajnak akire féltékeny vagyok van barátja már 4 éve (én egy képet se látok róla pasival) és nem akar tőle semmit mert amúgy is az egyik haverja van beleesve...


A tesójával amúgy jóban vagyok és ő elmondta nekem, hogy a szakításkor sokat sírt, nem nagyon aludt, meg szakítós számokat hallgatott, aztán elment a haverjaival bulizni reggelig. És azt mondta, hogy a szakítás napján is meg még utána is nézte annak a csajnak a képeit, akit írtam fentebb, hogy féltékeny voltam rá... Azt nem tudja, hogy találkoztak-e...


Akkor ez most azt jelenti, hogy hazudott nekem? Hogy tényleg volt okom a féltékenységre, és akar tőle valamit?


2016. szept. 11. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Legalabb miutan mar sikeresen elmartad magad mellol az allando feltekenysegi hisztikkel, azutan hadd nezegessen azt, akit csak akar...
2016. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!