Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt, átvert, hazudott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, átvert, hazudott, de szerethet?

Figyelt kérdés

Tudom,hülyeség ilyet gondolni,hogy talán szeret..

De a helyzet,hogy 2 évig együtt voltunk barátnőmmel,aztán egyik pillanatról a másikra hazudgált,átvert,aztán idővel kiderült hogy megcsalt. Többször is.

Azon a napon hogy kiderült,meg is bocsájtottam neki,mivel nagyon szerettem. Bekísértem oda ahol lakik busszal,elköszöntünk,aztán rögtön hívta azt a srácot akivel megcsalt,és összejött vele,engem pedig dobott.

Papucs lettem miatta,eléggé gáz lettem,de aztán 4 hónap múlva jobban lettem,és úgy volt beköszönt egy új kapcsolat.

Előtte találkoztam exemmmel,hogy tudassam vele. Rávett,hogy jöjjünk össze újra. Rögtön belementem.

Működött,jobb volt mint akármikor,talán el is felejtettem volna,no de kiderült hogy az idő alatt,amíg mi külön voltunk,és én mély depresszióba zuhantam,ő a sráccal szinte "összeköltöztek".

Próbáltam felejteni,megbocsájtani,ő is bizonyított nagyon sokat,de nem ment,szakítottam.

Ennek 4.hónapja. De azóta se tudunk elszakadni teljesen egymástól. Mindkettőnknek volt egy 1-2 hónapos kapcsolata,de vége is lett kb.egyszerre. Azóta is maximum 2 napos szünetekkel folyamatosan beszélünk,nosztalgiázunk,veszekszünk. Mintha együtt lennénk.

Én nagyon rosszul vagyok azóta is,semmi életcélom,még mindíg nagyon szeretem a lányt. Volt már valakinél valami hasonló? Tanácsokat szeretnék,mivel majdnem 1 éve padlón vagyok,és semmi nem segít. Köszönöm.



2016. márc. 6. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Te is tudod, hogy nem szeret, csak próbálod úgy értelmezni a cselekedeteit, hogy a te álmaid jöjjenek ki belőle.


Ez a lány téged egyáltalán nem szeret, sőt azt sem tartanám kizártnak, hogy meg is vet téged, a tekintélyed a lába elé dobtad. Viszont mivel egy tökéletes "B" terv vagy neki, akihez bármikor visszamehet, ha kicsúszik a lába alól a talaj, ezért továbbra is tartalékol téged.


Kerüld el azt a nőt, így is elég nagy bohócot csináltál magadból, remélem nem akarod, hogy mindenki rajtad röhögjön.

2016. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az segítene, ha soha többet nem állnál szóba vele. Az egészből úgy tűnik ki, hogy csak féltékennyé akartad tenni az exedet az új lánnyal, hogy újra összegyertek.

Na ott cseszted el, élhettél volna boldogan inkább vele, ha nagyon akarsz.

Amúgy csak én nem értem, hogyan jön egyes embereknek egyik párkapcsolat a másik után, mintha csak levegőt vennének?! Ezt soha nem fogom tudni felfogni.

2016. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őrülten szeretem...De igen,igazad van. Csak fogalmam sincs mihez kezdjek,mit csináljak,hogyan csináljam..
2016. márc. 6. 01:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de nem hiszem, hogy amit te művelsz, az szeretet. Én azt látom, hogy egy fanatikus érzelmi kötődés az, ami itt dominál, és köze sincs a szeretethez.


Az én tanácsom az, hogy kerüld el ezt a csajt, zárd le vele, aztán pihenj egy kicsit, és menj ismerkedni. Természetesen azonban ha kedved van még évekig folytatni vele ezt a bohóckodást, akkor hajrá. :-)

2016. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

pontosítok egy kicsit.

2 éven keresztül minden nap együtt voltunk.

A legjobb barátom is lett egyben.

Szex is tökély volt,a hülye humorérzékünk is,mindenünk egyforma.

Egyszerűen azóta se tudok elképzelni mást magam mellett,pedig volt pár lány aki bepróbálkozott,most is van,de mindenkinek elmondtam őszintén hogy még volt barátnőmet szeretem.

Persze ezt magamnak mesélem be ezt a "talán ő is szeret" dolgot.

Mondja sokszor,meg hogy hiányzom neki,mikor találkozunk sír is sokat,keres,ír,hívogat,pedig sokszor durván összevesztünk már.

De azóta is megadtam neki a lehetőséget hogy összejöjjünk,erre csak annyit mondott hogy fél. Tisztában vagyok vele hogy ez nem szerelem amit ő érez. Én örülök ha ő boldog,mégha én bele is halok. Azóta is mindent érte teszek,az ő érdekében.

De...nagyon tanácstalan vagyok. Próbáltam már mindent.Csak vagyok,de nem élek.

2016. márc. 6. 01:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

Meg kell szakítani vele a kapcsolatot, bármennyire is fájdalmas.

Más nincs,egymást fogjátok a pszichiátriára juttatni különben.

Nem kicsit néha,1x,2x beszélünk, hanem game over.

2016. márc. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szeret Téged ez a ribizli... Élvezi,hogy ugrálsz,ahogy ő fütyül.


Én azt mondom,hogy akármennyire is nehéz, szakíts meg vele minden kapcsolatot és próbáld meg lezárni magadban a dolgokat. Ne hagyd,hogy hülyére vegyen.

2016. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, hazudott, akkor nem csak most nem szeret, de már akkor se szeretett amikor ezeket megcsinálta.
2016. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Többet látsz a dologba,mint ami...Nem tudom mennyi idősek vagytok,az írásodból ítélve még tini korszak.Olyan meg nincs,hogy "nem tudunk elszakadni egymástól" Igazából csak te nem tudsz tőle,és valóban igazat írt az egyik válaszoló,miszerint ez inkább csak beteges rajongás a részedről,nem szerelem!Azzal tisztában vagy,hogy a csajszinak ez így baromi kényelmes?Ahogy írtad,te mindig nyitva hagyod neki a kaput,ő meg ha ép nincs senki szépen be sétál,de ha lesz más alternatíva,kimászik az ablakon,magyarul csak talonban tart!Itt viszont már nem a csaj a hunyo,hanem bizony Te,mert hagyod!Végülis szíved joga,ha ez jó így neked... Igazából esélyt sem adsz magadnak egy igazi kapcsolatra,azt azonban hozzá tenném,hogy nem biztos,hogy egyből kellene,sőt!A helyedben tartanék egy kis szünetet,legalábbis míg fel nem ébredsz csipkejózsika álmodból,azután lehetne újra ismerkedni!Nem rossz szándékból írtam ezeket,mégha annak tűnik is,de ahogy látod,elég egyöntetű válaszok születtek,szóval lehet érdemes lenne elgondolkodni ezeken!
2016. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, szeret, de ő igy tud szeretni. Megalázott kismilliószor, ne akarj igy élni! Legyen benned már több tartás és szeresd magad ennén jobban, mert ha most nem vagy totál lelki beteg, akkor hamarosan az leszel, ez a nő tönkre fog tenni érzelmileg, aztán amikor majd találkozol egy normális csajszival később, ez a mai romantikus kedves éned már Sehol nem lesz.
2016. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!