Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jol tettem, hogy elkuldtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol tettem, hogy elkuldtem? Miert akarhat joban lenni?

Figyelt kérdés
Volt baratommal par honapig jartam, az alatt is sokszor volt bunko, tiszteletlen, mas lanyokkal flortolgetett, valoszinuleg meg is csalt. Nagyon sokat bantott, megszakitottam vele minden kapcsolatot erre par napja felkeresett, hogy szeretne velem joban lenni es beszelgetni (hetekig tepert a szakitas utan bekulesert). Normalisan megirtam hogy hagyjon beken, en nem szeretnek, o meg kiakadt, hogy en hogy viselkedhetek igy vele.
2016. szept. 12. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy elkülted.És még ő akadt ki hát úr Isten hogy lehet valaki ilyen szemét.Ne foglalkozz vele szakits meg minden kapcsolatot mert ezt szerintem nem lehetne hejre hozni.Amit megtett azt megfogja tenni mégegyszer és szerintem már úgy sem tudnál megbizni benne,és egy kapcsolat alapja a bizalom.
2016. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyen emberbe energiát fektetni. Jól tetted.
2016. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolta, majd BASZélgettek, ha épp kedve van hozzád, eddig is több mindent bocsájtottál meg, mint amit el kellett volna tűrni.

Jól tetted, hogy elküldted, és tiltsd is le, hogy ne is tudjon írogatni.

2016. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!