Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exszel barátok maradtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel barátok maradtunk szakítás után, de nekem gyanús a viselkedése, mit akarhat?

Figyelt kérdés
2 év kapcsolat, 4 hónapja lett vége, minden nap keres. Mostanában egyre többet találkozunk, szex nincs, de simogat, még becenevünk is van szakítás óta. Nem volt szerelmes, de utána azt mondta, hogy nem is volt gond az érzéseivel. Akkor most mi van, mit akarhat? Megbánta a szakítást?
2015. okt. 29. 13:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 24/N, ő 29/F
2015. okt. 29. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet de az is lehet, hogy talomba akar tenni téged, hogy legyen tarcsiba egy nõje vagy még leakar veled feküdni. Szerintem kérdezz rá nála.
2015. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg
2015. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nincs szex, nem is volt meg nem is lesz
2015. okt. 29. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg
2015. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
puncit :) a remény hal meg utoljára,tudod.
2015. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te meg belemész a játékba,mert hagyod, hogy egy férfi simogasson.



barátként,haverként,ismerősként sem fér bele a simogatás.

2015. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!