Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt, hogy úvy éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy úvy éreztétek kicsúszott a kezetekből a tökétes férfi/nő?

Figyelt kérdés

Én most így érzek. 1 hónapig talalkozgattunk. Minden téren borzalmasan bejött. A külseje, a humora, a stílusa, sokmindenben egyetértettünk, értelmes és művelt , valamint a szex is fantasztikus volt...


De ő nem akar most kapcsolatot. Egyedül akar lenni. Pedig tetszettem neki és jól érezte magát velem.


Úgy érzem nála jobb sosem jöhet :( elvesztettem és félek, senki nem fog ennyire elvarázsolni :( . Nem is kell nála jobb. Mert nem hiszem, hogy van.


Ti hogy dolgoztátok fel, h elvesztettetek a szamotokra tokeletes partnert ?


Par honap mulva megkeresem,van rá sansz, hogy már akarni fog kapcsolatot ?


2016. szept. 14. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Elfogadtam...mi mást tudtam volna tenni? Ez van. Ha neked szánta a sors, úgyis visszatalál.
2016. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Rendszerint az ábra a következő: neked ő tökéletes, viszont neki te nem vagy kellően az, különben nem engedne el semmi pénzért sem. Tudom elég prózaian hangzik de valami ilyesmiről van szó.

Ne vedd a szívedre, nem te vagy az első sem az utolsó aki megélte ezt.

Fel a fejjel!

2016. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül akart lenni? Hmm... Volt 1 hónap, amíg megkapott,

neki ennyi elég volt...


Miért keresnéd már meg?

2016. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Tetszettél neki és jól érezte magát veled de egyedül akar lenni egy hónap után.


Tippelhetek? Nő vagy?

Tippelek: kiszórakozta magát.

Tanács: mindig van jobb.

2016. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A nekem tokeletes ferfinek egy aprocska hibaja van,neki egy no nem eleg.Ez epp eleg nagy hiba volt ahhoz h felfogjam h sohasem mukodne ugy,ahogy en egy parkapcsolatot elkepzelek.1:1 felallasban,ergo akkor megsem o a tokeletes.(nem hiszek a tokeletesben,te szavaiddal eltem).

Okos voltam es elengedtem.Megtehettem volna h koslatok utana,morzsakat kunyeralok de sejtettem h azert ennel tobbet erdemlek.Es bejott a sejtesem:) 2 eve boldog parkapcsolatban elek.

2016. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja volt ilyen. Későn ismertem fel, hogy valójában ő testesíti meg a tökéletes nőt és nem találnék hozzá hasonlót. Csak én barátként gondoltam rá. Mire ez leesett, addigra összejött mással. Hogyan dolgoztam fel? 2-3 napig nem voltam túl vidám, de örültem neki, hogy legalább sikerült neki valakivel összejönnie, velem nem biztos, hogy működött volna. A feszültség levezetésére pedig, vad kockulásba kezdtem pár csajjal valami netes játékban :D
2016. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
velem szó szerint megtörtént, volt egy bnőm, de a szakadék szélén álltunk, ő megcsúszott, én majdnem elkaptam a kezét, de sajnos kicsúszott. :( True story!
2016. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja az Aquaparkban sokszor :D
2016. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%os,kezeltesd magad,te nem vagy normális!
2016. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul találtál egy szépfiút, aki (mily meglepő!) nem akart kapcsolatot veled. Amúgy nem, nálam az "tökéletes nő" egyik legfőbb tulajdonsága, hogy velem akar lenni. Anélkül nem tökéletes.

De amúgy persze, keresd meg pár hónap múlva; egy-két menetre jó leszel! Szánalom a köbön.

2016. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!