Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek ebben a helyzetb...

Mihez kezdjek ebben a helyzetben? Úgy érzem, kicsúszott a lábam alól a talaj.12 éves barátság ment tönkre egy férfi miatt.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.

Van egy barátnőm, akivel 12 éve ismerjük egymást, általános iskolás korunk óta.

Mindig mindenben egymás mellett voltunk, segítettünk a másiknak. Mellettem volt, amikor meghalt apukám, és vigasztaltuk egymást akkor is, ha véget ért egy kapcsolat.


A volt barátommal mi közel egy éve szakítottunk, őt pedig fél éve hagyták el.

Azóta kifordult önmagából, minden útjába kerülő férfival lefekszik, tudom, hogy nem túl szép ilyet mondani egy barátnőre, de csak az nem kapja meg, aki nem akarja.


Én nem kívántam ilyen életmódot élni, inkább a munkámba menekültem, de ő ezt nem értette meg.

Most jött egy férfi az életembe, barátnőm mutatta be.

Nagyon sokat beszélgettünk interneten, végül két hete találkoztunk. Nagyon jól sikerült, a randi végén megcsókolt, és nagyon vártam a következő napi találkozást.


Másnap az illető lemondta a találkozást, a barátnőm pedig igencsak furcsa volt. Napokig nem keresett, ha hívtam, lerázott. Éppen elégszer hazudtak nekem, azonnal kiszűröm, ha valami nem stimmel.


Váratlanul rákérdeztem, hogy volt-e köztük valami, és hebegett-habogott, végül bevallotta, hogy igen. Amikor a srác túlóra miatt lemondta a randit, valójában hozzá indult...


Soha életemben nem ütöttem meg senkit, de felpofoztam és kidobtam a lakásból. Megmondtam, hogy soha többé nem akarom látni.

12 éves barátság ment tönkre.

Nem is tudom megfogalmazni pontosan, hogy mi bánt.

Egy év alatt sosem kellett senki, kivéve ezt a férfit. És a barátnőm lefeküdt vele. Nyilván a férfi is hibás, de a lány fejéhez sem tartottak pisztolyt....


Mit tegyek?

Kérlek adjatok tanácsot...



2012. dec. 16. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Kérj bocsánatot, de csak azért, mert azt vágtad a fejéhez, hogy soha többé nem akarod látni! Elég szemét dolog volt, amit a barátnőd tett, de ez a fickó nem ér annyit, hogy felrúgj miatta egy 12 éves barátságot.


ui.: megadnád a barátnőd elérhetőségét? :)

2012. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Szánom, bánom, de sajnos egyszer én is voltam ebben a helyzetben rossz lány, de nem tudtam mit érez a barátnőm a fiú iránt (akkor 16 voltam).

Miután megtudta ő is hasonlóan reagált és ugyan én voltam a hülye, de Ő volt a legfontosabb nekem, így végül addig kapartam, míg kibékültünk.

Ha egy dolgot megváltoztathatnék a múltamban, akkor ez lenne az!!Ha nem békültünk volna ki, én belerokkantam volna, mert fontosabb nekem, mint a családom!!

Szerintem beszéld meg a lánnyal, lehet megbánta, mint én és észbe kap!

2012. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért is kellene bocsánatot kérnem?

Azt hiszem, nem én rúgtam fel a barátságot, hanem ő.

Nekem a barátnőm párja, sőt, kiszemeltje is mindig tabu volt. Nehogy én legyek a hibás.

2012. dec. 16. 20:06
 4/10 anonim válasza:
hat igenis szemet volt a baratnod es o volt a fo hibas.legalabb 3 hetig eljen abban a tudatban hogy orokre elvesztett teged!:)
2012. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen férfi kellett neked? Pffff... Én megköszönném a barátnőmnek, hogy nem fél év után derült ki, hogy megcsalt.
2012. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a férfi a bajom. Olvassa már el az, aki nem látja.

Hanem az állítólagos barátnőm.

2012. dec. 17. 04:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez durva. A férfit felejtsd el, hisz csak "ennyire" érdekelted, az állítólagos barátnődet meg kerüld ezek után. Persze szar dolog a szakítás, de az a megoldás, hogy ingyenqrva lesz belőle és mindenkinek szétteszi a lábát? Ráadásul tudta jól, hogy találkozol a férfival, meg se kérdezte hogy sikerült a randi? az meg egy barátságban alap lenne, hogy nem azt íhvom át dugni, akivel előző nap az állítólagos legjobb barátnőm randizott.

Őszintén szólva nem hinném, hogy ezek után én megbocsáatnék neki, lehet idővel lenne egy beszélőviszony, de ez őt minősíti. Egy pasi se ér annyit, hogy egy barátságot tönkrevágjon, de ezt a csaj cseszte el nagyon alaposan. Talán egy jó tanulság arra, hogy észhez kapjon, habár téged elveszített. Lehet, hogy nem az a pasas lett volna életed szerelme, akivel leéled az életed, sőt az eset nagyban minősíti őt, de hogy pont a barátnőddel egy jó randi után... Nem kéne nekem ilyen barát ezek után, bennem lenne örökre a szálka.

2012. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól ír az előttem való...a barátnőd most mutatta ki a foga fehérjét! Nekem nem kellenne ilyen barátnő! Még mindig a régit látod benne, pedig ő megváltozott...rossz irányban. Persze, hogy fáj....de majd elmúlik. Ne keresd vele a kapcsolatot. Aki ilyet tesz, az nem barátnő..neked jobb jár.
2012. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 problem3girl válasza:
Istenem de hülye itt a legtöbb válaszoló.beszéld meg ezt a dolgot a pasival és a csajnak meg mondd meg ami a szíved nyomja.A BARÁTSÁG ALAPJA:AZ ŐSZINTESÉG!
2012. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyezt azóta, kérdező?
2012. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!