Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után normálisak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után normálisak az érzelmi hullámok?

Figyelt kérdés

Egy évig voltunk együtt, nagyon nagy szerelemnek indult, de hirtelen vége lett és még csak az igazi okát sem tudom, ráadásul úgy alakította a dolgokat, hogy én szakítsak vele.

Folyamatos gyomoridegem van, néha vannak pillanatok, amikor azt érzem, sokkal jobb, de néha rám törnek a közös emlékek és olyankor remegni kezdek. Úgy érzem, mintha megszűnne körülöttem a világ és nagyon mély depresszióba esek.



2016. szept. 20. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor fiatalabb voltam, az első szakításokat én is így éltem meg. Napokig hetekig sírással keltem, feküdtem. Most már sokadik csalódáskor nem visel meg annyira.

Hány éves vagy? Hányadik szakításod kb?

2016. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ma reggel fél9 kor szakítottam. Igaz rövid(2-3 hónap) kapcsolat volt, de nagyon intenzív érzelmileg. Nekem sem könnyű, de szerintem azért mert jól átbeszéltük a dolgokat! ez szerintem nagyon fontos. Egyszer volt egy olyan szakításom ahol nem zártunk le rendesen dolgokat. Nem beszéltük át stb. Az volt a legrosszabb. Lehet nálad is ez a gond.
2016. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok. picit zavaros a közepe. a lényeg, hogy nem könnyű, de kibírható mert átbeszéltünk mindent.
2016. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még csak indokot sem adott arra, miért volt az, hogy délelőtt még szerelmet vallott, majd hazautazott és onnantól kezdve nem volt elérhető, vagy ha igen, bunkón válaszolt minden kérdésre.


Volt egy nehéz kérdés a kapcsolatunkban, amiben próbáltunk kompromisszumot kötni, én úgy éreztem, hogy sok mindenben engedtem, de neki semmilyen opció nem felelt meg.


A problémánk ellenére nagyon sokszor biztosított az érzéseiről és rengeteget beszélt a közös jövőről. Mégis, a végén olyan könnyedén elengedett, hogy úgy érzem, talán sosem szeretett igazán. Mikor szakítottam vele, egyetlen szót sem szólt, az arcát nem láthattam, mert még a szakítás is csak telefonon történt meg, azt is nagy nehezen vette fel. Hiába mondtam, hogy legalább mondja el, miért alakult így, nem kaptam választ semmire.


Így utólag szerintem joggal érzem úgy, hogy egy pillanatig sem küzdött értünk, pedig egész kapcsolatunk alatt azt hangoztatta, hogy én vagyok neki a legfontosabb.


Nem vagyok már tini, harmincon felül vagyok, a harmadik komoly kapcsolatom volt.

2016. szept. 20. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Normalis. Majd jobb lesz. Ugy latszik mindenki szakit mostansba,en is. :D
2016. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!