Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek miért vannak így és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek miért vannak így és mennyire normálisak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

1,5 éve tart a kapcsolatunk,nem mondhatnám jónak,egyre jobban érik bennem a szakítás gondolata,bár már talán nagyon rég időszerű lenne részemről. Azért teszek fel itt kérdést,mert nem értem,hogy mi miért van úgy ahogy.

-már nem is számolom,hányszor dobott a pasim,mert sok volt a veszekedés,mert nem tudtunk megbeszélni dolgokat nyugodtan. De akkor minek keresett fel mégis minden egyes alkalom után újra,meg újra azt ígérve,hogy mostmáraztán tényleg oda fog figyelni?

-bár én sosem erőltettem a témát,titkolni sem titkoltam,hogy pár éven belül házat,családot szeretnék. Ő erre kész terveket szőtt,mossa az agyamat a közös jövőről,kinéztük a házat is,de amikor tehetnénk lépéseket a megvalósítás érdekében,mindig közbejön valami baromifontos másik program,meg jajj mégse

-az apró gesztusok szinte teljesen hiányoznak

-ha valamit nem akarok,rámerőlteti. Igen,a szexet is

-én mindent fogadjak el,legyek türelmes és megértő,viszonzást hiába várok

-néha meglepően kedvesen beszél velem,máskor sírni lenne kedvem,olyan lekezelő és flegma


Azért voltam eddig vele,mert az elején pár hónapig olyan volt az egész,mint a mesében. Udvarolt,figyelmes volt,szinte a tenyerén hordozott. Minden egyes szakítás után újra visszatér ez az énje és ezzel megtör,bármennyire is szeretnék inkább túllépni rajta. De hogy lehet ennyire ellentétesen viselkedni? Nem fér a fejembe. Szerintem nem tudatosan ilyen,de akkor miért van ez? Annyira egyszerű lehetne az egész... Nem veszi észre,hogy amikor figyelmes,akkor minden flottul megy? Én sem idegeskedek és boldog vagyok,nem nyaggatom.

Minek erőlteti,hogyha olyan nehezére esik velem törődni? Elvileg borzasztóan szeret,nem akarja,hogy másé legyek,én vagyok neki az igazi,blablabla... Miért csinálja ezt?

25 L


2016. jún. 5. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert csinalja ezt, mert hulye vagy es hagyod. Ki kell b***ni az ilyet a francba. Ha meg nem teszed meg, akkor legyszives szenvedj csendben, mert te valasztottad,te is turjed.
2016. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzések. Lépj, mert mellette nem leszel boldog. Sosem lesz olyan állandóan, mint az elején. Amikor megkap figyelmes, de amint a magáévá tud újra, leenged. Ez erről szól. Ha ezt már többször is eljátszottátok nem fog megváltozni.
2016. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Először én nem vagyok a szakítósdi, időkérés híve. Az olyan kapcsolat is, ahol végtelen mennyiségű második esély van... egy kapcsolat van, ha az kifullad akkor ennyi. Ne nélkülem oldja meg a gondjait, hanem velem. Az esetek nagy százalékában nem is lesz komoly egy olyan kapcsolat, ahol ez a csiki-csuki játék megy. Nem lehet komolyan venni.


A másik pedig részemről egy rossz hír a számodra: a legtöbb férfi, akinek van egy maroknyi esze, az a kapcsolat elején kedves lesz és a tenyerén hord. Szóval ha neked ez a gyengéd, akkor kb. minden rossz kapcsolatból nehezen fogsz kimászni, mert ez egy természetes dolog, hogy mindenki a szebbik, jobbik énjével rukkol elő. De onnan tudod, hogy ez nem az igazi arca, hogy csak hónapokig tart. Aztán kifullad. Max ha baleknak kellesz akkor megint ezzel magához édesget.


Hogy mit tanácsolok? Acélozd meg a lelked, mert ha ebből a kapcsolatból valahogy sikerül ki is keverednek a kövi szerencsétlennel ugyanúgy jársz majd.

Van egy jellembeli gyengeséged, amit nagyon könnyű kihasználni. Egy kapcsolat akkor lesz boldog, ha egyenlő felek tudtok lenni. De úgy veszem észre, hogy ha veled akar sem lehet az ember egyenlő, te mindig alá fogod magad rendelni a szép szavaknak és a férfi bájnak. Így, pedig amíg nem tudsz egyenlő lenni a férfi oldallal minden kapcsolatod halálra lesz ítélve, míg akkor is, ha maga a szőke herceg akad az utadba, minden jóindulatával.

2016. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Sokan összekeverik a birtoklási vágyat a szerelemmel. Nos itt is ez van jelen, aki szeret, az nem így viselkedik, viszont, ha ki akarnád dobni, egyből befosik. Birtokolni szeret, nem önmagadért szeret. Kell ez neked? Gáz a srác.
2016. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!