Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után jóban lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jóban lenni?

Figyelt kérdés

Egy közös megegyezés utáni szakítást követően tudnál jóban maradni az exeddel?

Olyan esetben, ha mindketten tudjátok, hogy nincs jövője a kapcsolatotoknak, de ettől függetlenül szeretitek egymást, nem tudjátok kizárni egymást az életetekből.


2016. szept. 20. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne 2 kozos gyerekunk,fele se neznek.Nehezebb elengedni ha van kontakt.
2016. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Az első pasimmal máig jóban vagyunk. Viszont közvetlenül szakítás után kellett pár hónap amíg egymás felé se néztünk, hogy mindketten tökéletesen túltegyük magunkat a másikon. Egymás mellett éldegélve szerintem kb lehetetlen feldolgozni a szakítást. Ha az megvan, akkor semmi akadálya jóban lenni az illetővel.
2016. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Linó03 ***** válasza:
Nálunk nem közös volt a szakítás, a másik döntött (valahol meg tudom érteni), de attól még jóban vagyunk.
2016. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most szakitottunk. Semmi akadalya,de par honap szunet,nulla kommunikacio kell.
2016. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az exel, mindig jó, jóban lenni. Kis gond van, elsírja az ember a bánatát és már is jön a nosztalgia szex.
2016. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok exemmel jóban vagyok, nem lehetetlen. De szakítás után közvetlenül nem jó ötlet. Tényleg kell egy kis idő, amíg lecsengenek a dolgok. Utána szerintem már nem probléma az ilyesmi 2 értelmes felnőtt ember között, ha kölcsönösen akarják tartani a kapcsolatot egymással (értsd: mindkettejüknél már csak baráti érzések vannak, nem haragszik senki a másikra, nincsenek olyan sebek, amelyeket újra meg újra feltépked az ember találkozáskor).
2016. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet. Együtt élünk. Lakótársak/barátok vagyunk, felezünk mindent. Mondjuk lassan megy a leányzó, neki össze kellett szednie magát, én meg továbblépek.
2016. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ha szakítok, akkor azért csinálom, mert nem akarok azzal az emberrel több kapcsolatot, semmilyen jellegűt.

nyilván, ha lenne közös gyerek, akkor a gyerekeim érdekében megpróbálnék minél korrektebb lenni.

egyik exemmel sem vagyok jóban, nem keresem őket, és hála istennek ők sem engem.

2016. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!