Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy közeli környezetből jártatok valakivel, akivel jóban voltatok azelőtt, de vége lett a kapcsolatnak és köztetek is mindennek?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy szűk kör, suli, munkahely, baráti társaság.

Jóban vagytok valakivel régóta, össze is jöttök, de nem jön össze a kapcsolat, szakítotok.


Ezután aztán semmi kapcsolat, kontaktus, kommunikáció, de őt napi szinten látod.


Volt már ilyen, hogy így veszítettetek el egy barátságot, jó kapcsolatot?


Sikerült kibékülni? Ha igen, hogyan? Illetve, hogy viselitek el egymást? Mert hát egy térben mozogtok.


Ha nem, akkor hogy tűritek meg egymást egy térben?


Hogy bírjátok ki, hogy anno nagy barátok voltatok, most meg közömbösek, vagy esetleg negatívak egymáshoz?


Nem hiányoznak a beszélgetések, a jó pillanatok?


Hogyan lehet ezt kezelni, elviselni, ha hiányzik az embernek a jó kapcsolat, beszélgetés stb?



2014. jún. 20. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Suli. Idősebb volt sokkal, ezért senki nem tudott a kapcsolatról. Távolról mindig néztük egymást, de azután soha nem beszéltünk. Most elballagott és bárcsak beszéltem volna
2014. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szintén a suliban. Kétszer is. Először a legjobb barátnőmbe (biszex vagyok) estem bele, de merő visszautasítás volt a válasz mikor nagynehezen elmondtam. Egy-két hónapig tűrtük egymást aztán ő megváltozott és ha meg nem is utáltam de nem tolerálom a viselkedését, szóval így könnyű. A második egy osztálytársam, fiú az illető, sokáig voltunk úgyahogy barátok, beszélgettünk, összejöttünk, szakítottunk, minden nap látom, egy ideig zavart aztán megismertem életem szerelmét (2 éve vagyunk együtt) és tejesen elfeljtettem őt, nem is nehéz, ugyan úgy nem veszem észre már mint az első években.
2014. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!