Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem őt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem őt vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszerűen tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek. A barátom 2 napja szakított velem, de olyan hirtelen történt mindez, hogy mêg talán fel sem fogtam. Már több mint 1 éve együtt vagyunk, 1 hónappal volt egy komolyabb veszekedesünk, mert eléggé féltékeny típus vagyok sajnos és ez végig kísérte a kapcsolatot, de mint végül kiderült teljesen alaptalan volt minden vádaskodásom. Kibékültünk, tök jó volt minden, aztán múlt hétvégén nálam volt, olyan volt mint mindig, de miután hazament nem sokat beszéltünk, elfoglalt volt nagyon de engem megis zavart h nem beszelunk. Tudom, meg kellett volna ertenem, de ugy ereztem tudnia kell h hianyzik nagyon, igy elmondtam neki h oke h rengeteg dolga van de rám is szánhatna egy kis időt. Erre ő felkapta a vizet és hozzámvágta h érthetetlen vagyok, meg h neki elege van a veszekedésekből, neki ennyi elég volt és szakított velem. Én már teljesen kivagyok, sírok éjjel nappal egyszerűen nem találom a helyem. Nyugtatókon élek. Nem hiszem h egyik naprol a másikra igy megváltoztak az érzései. Vissza akarom őt kapni, hisz pár napja még a karjaimban volt. Beszélgettem közös barátokkal, mindenkit sokkolt a hirt. De azt mondják h lehet csak egy kis idô kell neki és csak egy hirtelen felindulás volt. Elvileg hagynom kellene h leülepedjenek a dolgok, de olyan nehéz nem írni és nem keresni őt. Hogyan tovább szerintetek? Mennyit várjak, vagy mikor kezdhetek el én is hiányozni neki? Vagy fog egyáltalán keresni?

2016. okt. 1. 02:02
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
80%

Semmiképp se keresd, mert azzal csak jobban ellököd magadtól. Kösd le magad és sportolj, legyél a barátaiddal, családoddal. Persze azt nem lehet elkerülni, hogy összetörjön a dolog, ezt át kell vészelni viszont beletemetkezni sem szabad a bánatodba.


Ha nem keresed előbb-utóbb érdekelni fogja, hogy mi van veled és simán lehet, hogy meg fog keresni. Szóval fel a fejjel és jegyezd meg: amit elengedsz az a tiéd lehet, de amihez foggal körömmel ragaszkodsz az már biztosan nem.

2016. okt. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Féltékenykedsz, elégedetlenkedsz és még ragacs is vagy. Bocsi de ha így viselkedsz és szinte üldöződ őt a szerelmeddel e csodálkozz, hogy eltaszítod magadtól.

Ne őtőle függjél, mert ő ezt észrevette. Jó lenne ha kenbe egy kis önbizalmad és meglenbe neked is az egyéni elfoglaltságod.

2016. okt. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ez a "nincs probléma csinálunk,mert úgy szép az élet ha zajlik..." mánia a nőknél.Én is kidobtalak volna.Alaptalanul megvádolod,elvárod hogy még időt szánjon rád aztán futsz utána....
2016. okt. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jo, most mar hagyd beken szerencsetlent. Eddig idaig viselte a hisztit, a vadaskodasaidat, most eleg volt. Egyaltalan nem hirtelen valtozott meg, csak te annyira onzo vagy hogy eszre sem veszed hogy mit adsz a masiknak ezekkel a fentebbi dolgokkal, utana meg megy a csodalkozas, hogy "je, otthagyott". Igen, otthagyott mert senki nem kivan abban az allando feszultsegben elni, amit te nyujtasz. Elobb valtozz es legyel igazi tars, aztan beszelgessunk a kapcsolatokrol. Addig meg ne irritald meg zaklasd szerencsetlent.
2016. okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ragacs. Egy alapfeltekenyseg van bennem, amilyen benne is, csak en akkor az egyszer hangot is adtam neki. De megertette es belatta h felreertheto volt a helyzet, igy bekultunk ki. Most pedig egyszeruen hianyzott ennyi, de ezt o is tudja. Amikor beszeltunk azt mondta en is hianyzok neki, de megkell ertenem h most elfoglalt. (Autot szerelt egesz heten, mert ma versenye van.) En ezt meg is ertem hisz tudom h az az elete, de szeretem nagyon es hianyzik. Visszaakarom szerezni.
2016. okt. 1. 08:10
 6/10 anonim ***** válasza:
"...eléggé féltékeny típus vagyok sajnos és ez végig kísérte a kapcsolatot...". Aha. Szerintem is egy veszekedes az oka mindennek. Kicsit gondoljal mar sajat magadon kivul a masikra is.
2016. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj h ezt a feltekenyseget nem tudom nektek elmagyarazni. A mi kapcsolatunk nem hetkoznapi. Egyetlenegy szemely van az eletunkben aki miatt feltekeny vagyok/voltam, de mar beletorodtem es ezt o is tudja. A munkatars noje az. Sokkal idosebb mint o, de engem irrital. Ennyi az egesz. De sosem csaptam orbitalis hisztit miatta, csak bennem volt. Magamban ragodtam rajta, egyszer megkerdezte h mi a problema es nem birtam tovabb, elmondtam, ez tortent egy honapja. De megbeszeltuk es tuljutottunk ezen. Es most meg belatom h onzo voltam, azt akartam h tobbet foglalkozzon velem. Erre ti dobbentettetek ra, es ezt koszonom. Valoszinuleg varok es elfoglalom magam. Megvarom mig vege a versenyenek meg plussz par napot vagy hetet. Valamikor meg ugy is kell talalkoznom vele mert a cuccaink egymasnal vannak. Akkor leulhetek vele megbeszelni talan.
2016. okt. 1. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet a stílusoddal van az alapvető baj. ha ilyen veszekedős a légkör, akkor onnan nem csoda, hogy eljön, ha vannak is érzelmei.
2016. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, jezusom. Mar tudom melyik kerdezo vagy. Hagyd beken a hapekot. Vegre osszeszedte a golyoit, es megszabadult toled, amiert mar vagy ot kerdes ota imadkoztunk itt ossznepien. A ti kapcsolatotok nem mas, nem egyedi, csak van egy szuperfeltekeny rinya az 50-es kolleganore, meg egy eddig menthetetlen pasas, aki ezt turte.
2016. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Na, örülök, hogy átment amit írtam. :D Ha kellenek neki a cuccai majd jelentkezik, hagyd hogy ő keressen előbb.
2016. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!