Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom?

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt, szakított velem, mert sokat veszekedtünk. Nagyon megbántam az egészet és kimondhatatlanul hiányzik? Hogy szerezhetem vissza?

20 lány (az exem 21 )



2016. jún. 12. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy! Ennek vége, elszúrtátok. Keress mást, akivel nem követed el ezt a hibát...
2016. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azóta is beszéltünk, mondta, hogy nagyon bántja az egész, de tanácstalan. Nem lehet valamivel meggyőzni?
2016. jún. 12. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azért vonakodik, mert ős is sejti, hogy az ilyen "felmelegített" kapcsolat már nem az igazi. Valami ilyenkor megtörik, amit nem mindig lehet megmagyarázni, és sosem lesz olyan mint az elején...
2016. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom?


- Szia, mit szólnál hozzá, ha megpróbálnánk mégegyszer?


kb így.

2016. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, és gondolod, hogy ha újra megpróbálnátok, akkor nem térnének vissza a veszekedések? Újrakezdeni csak úgy van értelme, ha változtatni tudtok azon, ami miatt vége lett.
2016. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Hagyd, nem érdemli meg.

Ugyanez van nálam is. Próbálom magam türtőztetni, hogy ne keressem.

Én hajlandó lennék meg is változni, ő nem kér belőlem.

Igazuk van a többieknek, ha nem próbálnátok változtatni, akkor hiába a szerelem és a szeretet, ami megvan köztünk is, de ha nem vagytok hajlandóak tenni magatokért. Akkor kár az egész.

2016. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én hajlandó lennék változtatni is, nehéz időszakom volt, ki voltam készülve és emiatt voltam ingerlékenyebb, viszont nélküle nem találom a mindennapjaimban a szépet, egész nap ő jár a fejemben
2016. jún. 12. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:
A változtatást viszont neki is akarni kell, hogy működjön. Ha úgy érzitek, hogy képesek lennétek rá, akkor próbáljátok meg. De ha mégse működik, inkább váljatok külön még időben békével. Mindketten fiatalok vagytok még.
2016. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Beszéltél már vele az újrakezdésről?Esetleg hagyj neki egy kis időt...lehet talált mást aki nem egy veszekedős.. :/ sajnálom,egy szakítás mindig rossz,de még fiatal vagy. lépj tovább
2016. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ~OnLány~ ***** válasza:
47%

Igen, elhiszem, hogy te képes lennél változni. Csak tudod már nem biztos, hogy ő akar. :)

Sajnálom, de ezt próbáld meg tisztázni magadban és inkább koncentrálj most arra, hogy hagyod őt egy kicsit.


Azt ajánlom, ne keresd. Igen, borzasztó nehéz kibírni, de most én is erre a taktikára fogok összpontosítani.

Próbáld meg 3-4 hétig is nyugodni. Se sms, se telefon, semmi. Főleg ne ingereld az emlékekkel, hogy milyen boldogok voltatok, mert most talán haragban is van, ettől csak vagy sajnálni fog, vagy mégjobban taszítod el magadtól.

Gondolj csak bele, te sem hallgatnád végig fordított esetben, te sem lennél együtt szivesen ilyen negatívumot sugárzó emberrel.


Kicsit szabadulj fel, barátnőzz.

Talán ez a "szakítási idő" kell mindkettőtöknek és ne is keresd mindaddig, amíg tisztában vagy azzal, hogy akár egy találkozásnál is, de előtörnének belőled az érzelmek, boldognak kell, hogy lásson.

2016. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!