Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el a fájdalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a fájdalom? Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Kb 2 és fél hete szakított velem a párom. 4 év, 5 hónapig voltunk együtt. Én nagyon szeretem még most is, ő elvileg már nem érez semmit. De minden nap ír, beszélgetünk. Ő már találkozgat, bár azt mondja, hogy nincs túl rajtam, de most háttérbe szorítja, mert nem akar padlón lenni. Én a szakítás óta ott vagyok... Nem tudok mit kezdeni a fájdalommal. Néha legszívesebben valami ostobaságot csinálnék, hogy az fájjon, és ne a szivem. Tudom, az idő segít, de addig?! Ő 22F, én 24L.

2016. szept. 28. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha tartod vele a kapcsolatot, nem is fog elmúlni.
2016. szept. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki a négy fal közül, keress valami elfoglaltságot.

Sajnos ettől többet nem tudok mondani,mert még nem volt ilyen volumenű szakításom, pedig egy tízessel idősebb vagyok mint te.

Volt olyan, hogy élettársam azt mondta, itt a vége, pakoljak, nincs értelme tovább folytatni.Én szégyenszemre addig-addig írogattam neki, igyekeztem úgymond a lelkére hatni, hogy 1 nap után találkoztunk, tudtam, mi az aminek nem tud ellenállni, így kibékültünk.

Tanácsként csak azt mondom, foglald el magad valamivel, és próbálj meg egy találkozást összehozni, beszélgessetek sokat, mi romlott el.

Sok sikert kívánok:)

Ez ilyenkor pokoli, én abba az 1-2 napba el akartam pusztulni.

2016. szept. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsonek. Amig irogattok, folyamatos kapcsolatban vagytok, addig nehez lesz tullepni a fajdalmon.
2016. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő már csajozik, akkor azt a kapcsolat alatt is csinálta. Ha neki 2,5 hét elég volt túllépni, akkor ennyit is ért az a pasi. Ugyan ezen megyek át, mint te, tudom, hogy pokoli kín, ha akarsz akár írj is rám nyugodtan, ha szeretnél erről beszélni. Ne beszélgess vele, zárd ki az életedből. És ha vissza akar menni, akkor eszedbe ne jusson visszafogadni, mert aki kikacsingat, az mindig is ki fog.
2016. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járj társaságba, hobbizz, sportolj, vele pedig szakítsd meg a kapcsolatot, különben ennek sosem lesz vége. Ennyi a recept!
2016. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik,de miért beszéltek? Én is szakitottam egy hete,de azóta nem társalgok. Pont azer,hogy hamarabb túl legyek a dolgon.
2016. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!