Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdjek ilyen őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ilyen őrült féltékeny férfival?

Figyelt kérdés
Szakítottam egy pasival, elmondtam neki, hogy megismerkedtem valakivel, és mivel nem szeretném átverni, megcsalni, ezért szakítok vele. Erre ő elvette a telefonom, és az üzeneteimből kikereste az új fiú elérhetőségeit, hogy majd megkeresi stb. Normális ez így? Mit lehet tenni, hogy ne zaklassa, neadjisten kártvtegyen benne? :-(
2016. okt. 9. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ergo vele voltál úgy hogy nem szeretted, és addig nem voltál hajlandó lépni amíg nem volt meg a következő balek, majd beállítod magad úgy mint egy rendes nagyszerű tisztességes ember, aki nagy kegyesen véget a vet a párjával való kapcsolatának, ahelyett hogy megcsalná. Bravó! Csodálkozol hogy szerencsétlen ki van akadva? Szánalmas... meg is érdemled.
2016. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van a srácnak, a helyében én még egy emberes pofont is leakasztottam volna...
2016. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

milyen gyerekes, ur isten..

mi lenne ha gyorsan az uj paroddal megbeszelned a dolgokat?

Hogy az exed? egy gyik...

Tilsd le szamod, és utána legyen másik.

2016. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, mert én vagyok az egyetlen ezen a földön, aki a kapcsolata alatt megismerkedett mással. Gondolom a te értékrended szerint az jobb lett volna, ha akkor szakítok, ha már lefeküdtem mással. Direkt írtam hogy nem csaltam meg vele. Szánalmas vagy. Hasonló jó partnert kívánok neked.
2016. okt. 9. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, de valahol érzem hogy valaki gerinctelen
2016. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Velem is szakítottak már más miatt, sőt csaltak is meg. Nem gondolom, jogy az a megoldás erre, hogy vele maradok, az új meg a szeretőm lesz. Az gerinctelenebb lenne.
2016. okt. 9. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem, kedves idióta kérdező... Nem az a normális ha megcsalod és aztán vetsz véget a kapcsolatnak, nem kell idióta módon kiforgatni a szavaimat. Az a normális ha nem szeretsz valakit, akkor nem vagy vele és utána kezdesz el ismerkedni, nem pedig közben. De minek is magyarázom ezt egy ribinek... Az meg rohadtul nem érdekel senkit, hogy más is van ilyen helyzetben, az téged nem mentesít. Ahogy én sem lennének ártatlan ha kirabolnék egy embert, csak azért mert ilyet sokan mások is csináltak már... nonszensz.
2016. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7es, én örülök ha a te életed oly csodás. Gondolom gyermek korod óta ugyanaz a párod :-) Nem gondolnám, hogy ribi vagyok, de te ezt ennyiből megállapítod, akkor az téged is minősít. Egyébként nem magamat mentegetem, kérlek próbáld a kérdést értelmezni. Arról van szó, hogy mindig féltékeny, és ha megismerkedek valakivel, nem csalom meg, akkor az bem jogosítja fel őt arra, hogy más embert megtámadjon
2016. okt. 9. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ebben a helyzetben a legkorrektebb dolgot tetted, amit lehet.


Szólj a mostani párodnak, hogy tudjon róla, de remélhetőleg csak fenyegetőzik.

2016. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem ugyanaz a párom, de mindig volt bennem annyi, hogy szakítottam ha már nem szerettem az illetőt. Addig nem kerestem mást. Nekem nem fért volna össze a lelkiismeretemmel az ha tudom, hogy valaki szeret engem, akkor mással ismerkedjek. Valamilyen szinten ez is megcsalás, nem fizikális de lélekben megcsalás. Ugyanúgy megbántja a másik érzéseit, ugyanúgy megalázó a másikra nézve. Ráadásul gyáva és önző dolog is, mert saját magamat bebiztosítom, hiszen nem fogok összetörni annyira mert lesz valaki mellettem, nem kell félnem magánytól bánattal, míg az előző partneremet kb hidegzuhanyként éri és ottmarad egyedül. Bántó vagy sem, nálam az ilyen viselkedés kimeríti a rib...ncásgot. És az egyáltalán nem ment fel semmi alól, hogy nem feküdtél le mással, attól még lényegében egy harmadik fél miatt szakítottál.


Szerintem jogosan van kiakadva a volt párod. Egyáltalán nem nevezném őrülten féltékeny embernek. Őrült féltékeny az, aki egész kapcsolat alatt eltiltja a másikat mindentől ellenőrzés alatt tartja, és hisztizik vagy még tovább megy ha pl az utcán ránéz valaki a párjára. Az hogy lényegében ki van akadva amiatt, hogy kvázi lecserélték, hát ki ne lenne?

Jó persze az nem megoldás hogy odamegy aztán elveri a másik a férfit, mert itt nem a harmadik fél a hibás, hanem Te. Neked kellett volna annyira tisztelned a párodat hogy nem csinálod ezt meg vele.

Meg abba belegondoltál már egyáltalán hogy most az új férfinak is milyen véleménye lesz rólad? Nem jutott még eszedbe az hogy az új emberke fejében most majd ott lesz hogy hajajj ez a nő így kitolt az előző barátjával, akkor majd vele is megcsinálod ha gondok lesznek a kapcsolat alatt? Biztos lehetsz benne, hogy ezzel a bizalomnak az új ember esetében is odavágtál...Még ha jelenleg ezt ő nem is gondolja így. idővel feljöhet, aztán akkor kapsz egy tényleg féltékeny embert.

2016. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!