Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Örülj, hogy ilyen barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örülj, hogy ilyen barátod van, aki ennyit várt rád! " Sokszor olvastam ezt már. Én másfél évet vártam a volt barátnőmre,7,5 hónap után megis szakított. Ezekszerint ő nem örült neki hogy ilyen türelmes voltam és vártam rá? Nem becsült meg?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Az élet nem fekete-fehér. Kért valaki arra, hogy ennyit várj a barátnődre? Mindig van szabad választás, csak az emberek hülyék élni vele. Dönthettél volna másképp is a helyzetet illetően, amikor vártál rá. Tudod egy a biztos: változnak a dolgok.
2015. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Miért, mit kellett volna tennie, ha nem volt boldog veled? Tűrni és boldogtalanul meghalni veled? Örülj inkább, hogy szakított, így van esélyed olyat találni, aki tényleg szeretni fog és nem fogsz hazugságban élni, míg esetleg csalnak a hátad mögött.
2015. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire vártál? Szexre vagy kapcsolatra? Teljesen felesleges várni valaki 1,5 évet.. Én bolondnak tartanálak inkább, ha várnál rám 1,5 évet. Emiatt senkit nem fogok jobban becsülni.
2015. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!