Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sose volt még ilyen érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt még ilyen érzésem szakítás után. Ezen túl fogok tudni lépni normális időn belül?

Figyelt kérdés
Többször került már rá sor, hogy valakivel szakítottunk, azokon mégis néhány hét alatt túl voltam. Most viszont, valami eszméletlen rosszul érzem magam. Az önbizalmamat teljesen a földbe tiporta az illető. Én nagyon szerelmes voltam, néhány hónapig minden úgy tűnt, hogy rendben van. Majd aztán kiderült, hogy a kapcsolatunk elején több nővel is megcsalt, mert hogy ő akkor még úgy gondolta,hogy ez nem komoly közöttünk. Illetve azelőtt már kezdett olyanokat beszélni, hogy neki nem elég egy nő, és hogy én milyen önző vagyok, hogy ezt nem értem meg. Ő ettől érzi magát jól, hogy hódít, és annyi jobbnál jobb nő van, akiket nem hagyhat ki miattam. Persze majd valakivel később le akarja kötni magát, de engem nem tart rá valónak. Természetesen szakítottam vele. De most az önbizalmam olyan alacsonyan van minden tekintetben, hogy nem is hiszem el, hogy valaki engem szeretni fog. Főleg, hogy több párkapcsolatomban is probléma volt, hogy igazából csak velem voltak, de nem voltak szerelmesek belém. Mit tudok tenni, hogy ne érezzem magam egy senkinek? 26N
2016. okt. 10. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nemtudok mit mondani, de ezt elolvasván nagyon sajnálom ami veled történt.. Egy ilyen férfi miatt mint ő aki csak hódít, szórakozik a nőkkel ne is foglalkozz. Mind amit mondott baromság, azt se tudja milyen egy igazi nő :(
2016. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!