Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti megszabadultok a dolgoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megszabadultok a dolgoktól, amik az exetekre emlékeztet?

Figyelt kérdés

6 év után ő szakított velem. Olyan szinten fájt/fáj a hiánya, hogy ha csak eszembe jut, rögtön elbőgöm magam. Én a tőle kapott holmikat otthagytam az albérletben, ahonnan én mentem, ő maradt, volt olyan dolog is, amit kidobtam (pl az első közös nyaraláson vett kulcstartó, ami már szét is foszlott, vagy a tőle kapott kiszárított rózsák, vagy a gyűrű amivel "elő-eljegyzett" de már el volt formálódva, stb), de mindent eltüntettem, ami rá emlékeztetett, ami értékesebb volt (plüss, ékszerek, stb), azokat otthagytam az albérletben. Ez egy hónapja volt, most már jobban vagyok, de még mindig eszembe jutnak az emlékek, ha olyan helyen járok, ahol együtt voltunk.

Aztán valamelyik nap elmentem a lakásba még pár cuccomért és láttam, hogy ő viszont semmihez sem nyúlt, minden ott van ahol hagytam, még a közös képek is kint vannak (neten is meg a lakásban is), sőt, még a számítógépen is elöl vannak a szexvideóink (közös volt a gép).

Mi a véleményetek? Jelent ez bármit is? Vagy ő már ilyen szinten túl van rajtam, hogy nem zavarja?


2016. okt. 12. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mit jelent, akár azt is, hogy annyira közömbös vagy már neki, hogy azzal sem törődik, hogy megszabaduljon ezektől. Én viszont minden, az exemre emlékeztető dolgot kidobok szakítás után (képeket, tárgyakat, üzeneteket), gyakorlatilag semmibe sem fogok "véletlenül" sem belebotlani, ami rá emlékeztetne, és így sokkal egyszerűbb túltenni magam rajta.
2016. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az elején fájnak ezek az emlékek, de őszintén így egy csomagot kibontva átnézni a közös emlékeket pár év után és nem bánod, hogy megtartottad.

Túl kell lépni rajta és a örömmel fogod a kulcstartót hordani.

2016. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék ezekre már soha boldog emlékként tekinteni. Inkább fáj, mert az jut az eszembe, hogy én mennyire szerettem őt, az életemet odaadtam volna érte, mindent megbocsájtottam neki, ő volt nekem a minden, és ő mégis kidobott...
2016. okt. 12. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, en szeretem, hogy van par targyi emlekem.
2016. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindent kidobok sőt még szét is szoktam szaggatni vagdosni. Az exemtől kaptam még anno vibrátort addig meg volt amíg nem jöttem össze a mostani párommal viszont ahogy össze jöttünk darabokra törtem és kidobtam. Ha valami értékesebbet kaptam volna gyűru vagy valami ami drága azt vissza adtam volna neki/nekik. 23L
2016. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En senkivel sem valtam el haragban, az olyan dolgokat, amiket amugy is hasznalok, megtartottam, a pluss allat stb kategoriaju dolgokat, amiknek emleken kivul semmi funkciojuk, kidobtam. De pl van olyan hasznalati targyam, amit azota is hasznalok
2016. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en iggen a hejes irásomtól is meg szabadultam miatta mer trá emlekztetet
2016. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden exemtől mindent megtartok. Nem dobok ki semmit, csak ha elromlik, vagy eltörik
2016. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!