Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat, azon hogy az élettársi kapcsolatom vége lett? Minden rá emlékeztet, és nem tudok tovább lépni.

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek és érzem kezdek teljesen besavanyodni.Társaságom,csak a munkahelyemen van.Nagyon fáj,hogy elhagyott és nem szeret.Úgy nézet ki újra összejövünk,de csak barátságot érez.Mindent megkapott tőlem.Éveket éltünk együtt,de elhidegültünk egymástól.
2015. ápr. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is több évig éltem együtt a volt párommal. Majd hirtelen elhidegültünk egymástól, ő más fele nézett, amit én nem tűrtem. Elfelejteni sosem fogod, de idővel sokkal könnyebb lesz. Gondolj másra, űzd a hobbid, és könnyebb lesz.
2015. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolatom is ma ért véget. 2 hónap múlva lett volna az esküvőnk. Elég rohadtul érzem magam én is. 2 évig voltunk együtt. Tanácsokat én is szívesen veszek most.


29/L

2015. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve váltam el, nem is házasodok meg többet az is biztos.

Ha te is akarod akkor idővel túlleszel rajta, de azért tenni is kell valamit nem egész nap otthon ücsörögni még akkro sem ha nincsenek barátok.

2015. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én 6 évig voltam együtt a párommal, és egy kislánnyal maradtam egyedül. Ő éli az életét, az új nőivel, én meg magyarázom a kislányomnak hogy miért is nem látta az apját már fél éve. Úgyhogy én csak annyit mondok itt mindenkinek hogy fel a fejjel, lesz még jobb is :)

2015. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol ismerkedhetnék normális férfival,közel a 40-hez.Társkeresőn probálkoztam,de ott eddig szinte,csak alkalmi társat keresnek.Sikerült munkahelyet váltanom amióta itt hagyott,azért valamerre elindultam.Az a baj,hogy még szeretem és akármennyire tudom,hogy végleg vége,a szívem még mindig fáj.
2015. ápr. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!