Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy vezessem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a páromat, hogy szakítani szeretnék?

Figyelt kérdés

Már néhány hete adagolom be neki, de eddig még én sem voltam biztos benne, hogy szakítani szeretnék, mert szeretem őt, csak már nem működik a kapcsolatunk, nehéz, de el kell engednem. Pár napja már nem találkoztunk, ilyenkor facebook chaten beszélgetünk. 2 nap múlva megyek hozzá, és akkor szeretném elmondani neki, de valahogy rá kéne vezetni már előtte, mert az úgy nagyon rosszul fogja érinteni, ha elmegyek hozzá, örül nekem, aztán közlöm vele, hogy mi van. Nagyon sajnálom, mert Ő nagyon szeret engem, Ő még szerelmes belém, és össze fog törni lelkileg. :( Próbálnám a lehető legfájdalommentesebb módon csinálni, de nem tudom, mégis hogyan kéne.

22/L


2016. okt. 13. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha néhány órával korábban írsz neki egy üzenetet, amiben benne van a "beszélnünk kell" kifejezés, az elég hatásosnak tűnik. Vagy a szerinted nincs gond a kapcsolatunkkal? Ha nem szeretnél félreérthető lenni.
2016. okt. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet kíméletesen közölni és sokkal korrektebb, ha szemtől-szembe mondod el neki. Ez a döntésed, de magyarázd el azt is, hogy miért. Megbeszélhetitek, hogy mi volt a gond, ne hagyd csak úgy kétségek közt, válaszok nélkül. Sajnálatból viszont ne maradj vele.

Remélem segítettem (N)

2016. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell felkészítened, mert akkor simán ellenáll, bókol, stb., és 95% el is éri a célját.


Odamész, leülteted, elmondod mi a bajod, és elköszönsz tőle.


Engem sem készítgetett a párom, egyik nap hazajött, beszéltünk, másnap pedig összepakoltam és eljöttem tőle.

2016. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érzi ő,ne izgulj.

Nem kell ezt annyira túlragozni,csak aztán nehogy "próbáljuk meg még egyszer" legyen belőle. Az csak elodázza,ami elkerülhetetlen.

2016. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd le privátban konkrétan mi a gond mert ebből nem derül ki
2016. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!