Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakitani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakitani akar velem. Mit tegyek? Harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Azt mondta elhanyagoltam őt, mikor kellettem volna nem voltam ott neki(dolgoztam).Közben a munkahelyén egy illető hónapok óta probálja fűzni, csak az az illető több mint kétszer annyi éves..Én tényleg szeretem őt bármit megtennék érte,változtatnék mert tudom én is hibáztam.

Viszont a múltkor már azt mondta hogy ő már nem szeret..Több mint 5 éve vagyunk együtt,együtt élünk, megakarom menteni a kapcsolatunkat.



2016. okt. 4. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak veszekedés során, indulatból mondta hogy nem szeret, akkor ez úgy tűnik hogy így is van. El kell engedni. Fölösleges erőltetni olyan kapcsolatot, ami egyoldalú, még akkor is, ha pokoli nehéz. Az meg hogy ki miatt akar menni, nem lényeges...
2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmit. menjen ha menni akar!
2016. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Feri?
2016. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De szeretem nagyon, egyszerűen nem tudom azt mondani hogy menjel nem bánom... Nagyon fontos számomra
2016. okt. 4. 11:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem Feri..😀
2016. okt. 4. 11:17
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nézd meg ezt a filmet: [link]


(Keresztény filmként tartják számon, de nem hívők számára is hasznos.)

2016. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mindezt leültél már megbeszélni vele, vagy velünk szeretnéd elintéztetni?
2016. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Le fogunk ülni megbeszélni, tanácsot szerettem volna kérni mivel ez az oldal arra van kinek mi a véleménye
2016. okt. 4. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Harcolj! Rántsd elö a fakardocskádat és kaszabold le a sárkányt! Mi a kutyaszart akarsz harcolni? Inkább probáld meghoditani ujra. Megmutatni, hogy nagyon fontos számodra.
2016. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így van, mármint a második része a kommentednek azt fogom tenni
2016. okt. 4. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!